www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 жовтня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Криничанське бюро правової допомоги інформує: «Проведено право просвітний захід для учнів Криничанської середньої загальноосвітньої школи №1»
Версія для друку Написати листа

Безпека дітей завжди буде актуальною темою. Поряд з загрозами які можуть чекати на школярів на вулиці, сьогодні ще постає питання безпеки недосвідчених маленьких користувачів мережі Інтернет.

З метою вивчення елементарних правил, які допоможуть вберегтися від потенційних небезпек (втому числі, кіднепінгу, насилля), учням 3-А класу Криничанськї загальної середньої школи №1 було проведено інформаційний захід.

Начальниця Криничанського бюро правової допомоги розповіла школярам як діяти у тривожних ситуаціях, як спілкуватися з малознайомими особами та як помітити щось підозріле у поведінці незнайомих людей.

Оскільки більшість учнів ще з початкової школи є активними користувачами мережі Інтернет, представниця бюро правової допомоги нагадала про правила поведінки в соціальних мережах (спілкування в чатах, заборону надавати приватну інформацію, спілкування з незнайомими особами тощо).

Надія Федориненко
Начальник Криничанського бюро правової допомоги.

Криничанське бюро правової допомоги Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою: смт. Кринички, вул. Виконкомівська, б. 17, к. 3
Графік роботи: Понеділок-П'ятниця з 08:00 до 17:00.
Контактний номер телефону бюро: (05654) 9-20-62 (під час дії карантинних обмежень, прохаємо записуватись на прийом заздалегідь)


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор