www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 жовтня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Увага! До 1 лютого юрособи мають подати звіт про квоти за 2020 рік
Версія для друку Написати листа
   Звіт про квоти подається щодо прийняття на роботу громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Їх перелік наведено у ст. 14 Закону про зайнятість.
   Нагадаємо, що квота - норматив працевлаштування громадян, зазначених у частині першій статті 14 Закону про зайнятість (крім осіб з інвалідністю), у розмірі:
   • 5 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік для підприємств, установ та організацій з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб;
   • не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників для підприємств, установ та організацій з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком залишилося 10 і менше років.

   Хто і кому має надавати такий Звіт?
   Цей звіт подають:
   • лише роботодавці-юрособи - підприємства, установи, організації з чисельністю штатних працівників від 8 осіб. Виключення становлять фізичні особи – підприємці, на яких дані вимоги не поширюються.
   • до Держслужби зайнятості – до будь-якого зручного для відвідування центру зайнятості.

   Форма звіту містить такі рядки:
   • рядок 01 – середньооблікова чисельність штатних працівників за попередній календарний рік – усього;
   • рядок 02 – зазначається середньооблікова чисельність працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню та працювали на умовах повної зайнятості у звітному році;
   • рядок 03 – квота у розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників;
   • рядок 04 – середньооблікова чисельність штатних працівників за звітний рік;
   • рядок 05 – середньооблікова чисельність штатних працівників за звітний рік, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до ст. 26 Закону «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» залишилося 10 і менше років;
   • рядок 06 – чисельність громадян, яких планується працевлаштувати в поточному році у рахунок квоти.
   Згідно з примітками до рядків звіту рядки 01 – 03 заповнюються підприємствами з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб, а рядок 04 та 05 – підприємствами з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб. Рядок 06 звіту мають заповнювати всі підприємства незалежно від чисельності штатних працівників.
   Відповідальність за порушення
   Згідно зі ст. 53 Закону у разі невиконання роботодавцем протягом звітного року встановленої квоти для працевлаштування з нього стягується штраф за кожну необґрунтовану відмову у працевлаштуванні таких осіб у межах відповідної квоти у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення. Застосовується такий штраф лише за наслідками перевірок від Держпраці в разі виявлення такого порушення.
З повагою та найкращими побажаннями, сектор взаємодії з роботодавцями відділу надання соціальних послуг в Криничанському районі Кам"янського МЦЗ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор