www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 жовтня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
АТ «Дніпропетровськгаз» протягом останніх місяців посилює інвентаризацію показань лічильників
Версія для друку Написати листа

Через затяжну і холодну зиму протягом останнього опалювального сезону різко зросло споживання газу. У зв’язку з цим споживачі почали шукати можливості по зниженню фінансового навантаження на сімейний бюджет. Проте не всі способи були законними. Тож АТ «Дніпропетровськгаз» на початку року прийняв рішення про проведення повної інвентаризації показань лічильників газу.

З відкриттям ринку газу, ціни на блакитне паливо почали стрімко коливатися. Зі зростанням попиту та потреби в енергоресурсі, ціна на нього також зросла під час опалювального сезону 2020-2021 рр. Аби обійти систему, деякі споживачі зумисно передавали некоректні показання лічильників, тим самим порушуючи Кодекс ГРМ.

Для того щоб привести у відповідність суми нараховані до сплати до реального споживання, контролери проводитимуть фото-фіксацію показань лічильників за допомогою мобільного додатку. Це триватиме кілька секунд, тому просимо споживачів надавати доступ до приладів обліку представникам АТ «Дніпропетровськгаз».

Оскільки ситуація з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в Дніпропетровській області залишається складною, то перевірка показань лічильників проводится з урахуванням епідситуації. Контролери компанії кожного дня проходять медогляд, мають усі необхідні засоби індивідуального захисту.

В штаті АТ «Дніпропетровськгаз» зараз налічується тільки 210 контролерів, які зможуть обходити до 8000 домогосподарств на день. Тому процес інвентаризації потребуватиме певного часу. Дякуємо за розуміння!
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор