Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


В Інгулецькому районі Кривого Рогу для майже 28 тис споживачів природного газу відкрив свої двері сучасний центр обслуговування 104.ua Клієнтський простір. Відтепер клієнти компанії мають змогу отримати в одному місці ввесь спектр послуг з розподілу газу, приєднання до мереж та навіть придбати газове обладнання.
Фахівці Клієнтського простору 104ua консультуватимуть споживачів щодо розрахунків, реєстрації в онлайн-сервісах, приєднання до системи газопостачання та допоможуть обрати газове обладнання. Для тих споживачів, які хочуть газифікувати оселю чи підприємство та прагнуть оптимізувати витрати і час, у АТ "Дніпропетровськгаз" розробили комплексну послугу приєднання "під ключ". Послуга передбачає одночасне виконання проектування, будівельно-монтажних робіт зовнішніх і внутрішніх мереж, пуск газу, підбір і встановлення обладнання.
«Замовити послугу "під ключ" можна і у новому Клієнтському просторі, який відкрився в Інгулецькому районі. Для цього потрібно звернутися із заявою до Персонального менеджера та надати необхідний пакет документів. Саме він надалі контролюватиме всі етапи підключення і навіть допоможе підібрати газове обладнання: від котлів та лічильників до сигналізаторів загазованості та модемів дистанційної передачі показань вузла обліку», - говорить начальник Дніпропетровського управління клієнтського сервісу Ірина Манько.
У Дніпропетровській області загалом працює вже 17 Клієнтських просторів 104.ua в містах та селищах: Дніпро, Кривий Ріг, Кам’янське, Нікополь, Павлоград, Новомосковськ, П’ятихатки, Жовті Води, Апостолове, Синельникове, Солоне, Магдалинівка, Царичанка. Клієнтський простір в Інгулецькому районі Кривого Рогу працюватиме з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 17.00 год. за адресою: просп. Перемоги, 32.
Довідка: Основною сферою діяльності ПАТ «Дніпропетровськгаз» є розподіл природного газу споживачам Дніпропетровської області. На сьогодні рівень газифікації регіону становить 89%. Природний газ отримують більш ніж 600 тисяч сімей та 2,3 тис. підприємств, установ і організацій. Компанія посідає друге місце з розподілу природного газу серед підприємств нафтогазової галузі України. Обсяги розподілу складають близько 1,7 мільярдів кубометрів газу на рік. ПАТ «Дніпропетровськгаз» - одне з найбільших платників податків у Дніпропетровській області. Щорічно до бюджетів усіх рівнів компанія перераховує більше 200 мільйонів гривень податків і зборів.
За дополнительной информацией обращаться
к начальнику управления внешних комуникаций АО «Днепропетровскгаз»
Поповой Дарии
тел. раб.(056) 790-42-67

e-mail: press@dpgas.com.ua
https://dp.dsoua.com/ua/