www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 жовтня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Стан забезпечення застрахованих осіб та потерпілих на виробництві медичними та соціальними послугами протягом І кварталу 2021 року
Версія для друку Написати листа

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області проведено аналіз щодо забезпечення застрахованих осіб, а також потерпілих на виробництві медичними та соціальними послугами протягом І кварталу 2021 року.
За підсумками роботи І кварталу поточного року відновлювальне лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно – курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України пройшли 160 застраховані особи та члени їх сімей на загальну суму 2,35 млн. грн. На теперішній час згідно погоджень санаторіїв щодо проходження застрахованими особами та членами їх сімей відновлювального лікування, відділеннями управління вже укладено 483 тристоронніх договори на загальну суму 6,99 млн. грн.
Медичними та соціальними послугами протягом І кварталу 2021 року було забезпечено 3486 потерпілих на загальну суму 15,68 млн. грн.
У тому числі:
- стаціонарне лікування пройшли 149 потерпілих на суму 839,2 тис. грн.;
- лікарськими засобами та виробами медичного призначення було забезпечено 2700 потерпілих на суму 8 млн. грн.;
- санаторно – курортне лікування пройшли 212 потерпілих на суму 2,44 млн. грн., на теперішній час згідно погоджень санаторіїв щодо проходження потерпілими на виробництві санаторно – курортного лікування, відділеннями управління вже укладено 386 тристоронніх договорів на загальну суму 5,8 млн. грн.;
- технічними та іншими засобами реабілітації було забезпечено 138 потерпілих на суму 385 тис. грн.;
- очним протезуванням забезпечено 2 потерпілих на суму 17,8 тис. грн.;
- інвалідними колясками забезпечено 2 потерпілих на суму 26 тис. грн.;
- додатковим харчуванням забезпечено 6 потерпілих на суму 26,7 тис. грн.;
- спеціальним медичним, постійним стороннім видами доглядів, а також побутовим обслуговуванням забезпечено 227 потерпілих на суму 3,85 млн. грн.;
- компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування осіб з інвалідністю була проведена 322 потерпілому на суму 67,3 тис. грн.
Забезпечення застрахованих осіб, а також потерпілих на виробництві медичними та соціальними послугами відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області проводиться в межах затвердженого кошторису.

Пресслужба управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор