www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 жовтня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Кількість днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області зросла на 3,4%
Версія для друку Написати листа

Упродовж лютого 2021 року Фонд соціального страхування України в Дніпропетровській області прийняв на фінансування заяви-розрахунки для компенсації втраченого заробітку працівників підприємств Дніпропетровської області за 351,7 тисяч днів хвороби, травми або догляду за хворими дітьми. Це на 3,4% більше, ніж у лютому 2020 року (340,2 тисячі днів).
Зростання днів тимчасової непрацездатності, яка оплачується за рахунок коштів Фонду, пов’язано із пандемією COVID-19.
Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності, що надається Фондом соціального страхування України в Дніпропетровській області, за підсумками лютого склав 378,6 гривні проти 339,2 грн за той же період минулого року. Зростання середньоденної суми допомоги склало 11,6% і пов’язано з ростом середньої заробітної плати в Дніпропетровській області.
Підставою для нарахування Фондом матеріального забезпечення є подана роботодавцем заява-розрахунок. Страхувальникам надано можливість надсилати заяви-розрахунки в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису з метою оптимізації та пришвидшення фінансування, а також протидії поширенню COVID-19 в Україні.
Нагадаємо, що у лютому 2021 року Фонд соціального страхування України в Дніпропетровській області прийняв на фінансування листки непрацездатності, видані у зв’язку з хворобою (у тому числі на COVID-19), травмою, самоізоляцією або доглядом за хворою дитиною на суму 133,1 млн гривень проти 115,4 млн гривень у лютому 2020 року. Зростання видатків склало 15,4%.

Пресслужба управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор