www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 жовтня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Клієнтський простір 104.ua: комфортна реконструкція газопостачання
Версія для друку Написати листа

АТ «Дніпропетровськгаз» в рамках серії освітніх вебінарів на своїй ФБ-сторінці провів чергове онлайн-інтерв’ю на тему реконструкції газопостачання та підключення до нього. Спікером була менеджер з питань регіонального розвитку Павлоградсько-Новомосковського регіону Влада Кальмус, яка відповіла на основні питання споживачів.

Що таке приєднання та реконструкція?

Приєднання – це складний технологічний процес, який безпосередньо підключає споживача до газорозподільної мережі. Воно існує двох видів: стандартне - якщо потужність газоспоживання не перевищує 16 куб.м/год., а відстань до місця приєднання по прямій лінії не перевищує 25 метрів у сільській та 10 метрів у міській місцевості. Якщо ваші показники перевищують вищезазначені, вам підійде нестандартне приєднання.

А реконструкція – це технічно дуже схожий з приєднанням процес, але відрізняється тим, що домоволодіння вже газифіковано та треба замінити газове обладнання, встановити нове, змінити місце розташування газопроводу тощо.

Основні етапи реконструкції та приєднання - це видача технічних умов, проектування газових мереж, монтажні роботи, приймання в експлуатацію та пуск газу.

Що таке послуга «газ під ключ»?

Послуга «газ під ключ» - це комплексна послуга, в основі якої контроль персональним менеджером за всіма етапами роботи.

Споживачу необхідно лише зібрати повний пакет документів та звернутися до Клієнтського простору. Персональний менеджер на першому етапі допоможе підібрати ефективне обладнання за потребами клієнта та написати заяву.

Протягом усього процесу реконструкції або приєднання персональний менеджер буде супроводжувати споживача та допомагати йому: починаючи від підбору приладів до пуску газу. Це суттєво економить час клієнта, оскільки всі етапи контролюються фахівцем, клієнту не потрібно хвилюватись за несвоєчасність виконання або звертатись до різних магазинів для підбору приладів.

Замовити послугу «газ під ключ» можна у всіх 104.ua Клієнтських просторах.

Які товари представлені у Клієнтському просторі 104.ua

У Клієнтському просторі можна придбати газові котли та комплектуючі до них, колонки для підігріву води, сигналізатори газу для безпечного користування газовими приладами, модеми для дистанційної передачі даних та лічильники.

Сигналізатор це пристрій, що у випадку витоку газу буде оповіщати світловим та звуковим сигналом, також його можна використовувати з клапаном-відсікачем для автоматичного перекриття газопостачання у випадку витоку.

Модем - це пристрій для лічильника газу, який регулярно передає показання до Оператора ГРМ, а саме 1 раз на добу. Серед переваг можна виділити те, що споживачу не потрібно самому передавати показання щомісяця з 1-5 число, модем все зробить сам.

Особливо актуальні модеми для тих, хто з різних причин не має доступу до лічильника, не має змоги передати показання вчасно та для людей похилого віку, яким важко користуватись самим телефоном. Їм не буде потреби хвилюватись про своєчасну передачу показань.

Коли та як необхідно обирати газове обладнання?

Персональний менеджер допоможе здійснити підбір ефективного обладнання саме для вас. При підборі газового котла необхідно врахувати:


  Систему опалення (поверхнева, радіаторна, повітряна);

  Матеріал теплових мереж;

  Загальну опалювальну площу;

  Тепловтрати (вентиляція, вікна, двері, утеплення стін, стелі будинку та матеріали з яких збудовано будинок);


   Якщо і для гарячого водопостачання то:

  Кількість постійно проживаючих мешканців;

Потужність обладнання має відповідати потребам споживання газу. У Клієнтському просторі представлено великий вибір котлів від провідних виробників, експлуатаційний термін яких становить не менше 10 років.

Як необхідно дбати про газове обладнання?

Для тривалої експлуатації котла, наприклад, потрібно вчасно проводити технічне обслуговування мінімум 1 раз на рік. А також необхідно враховувати якість води та за потреби встановлювати фільтри.

Що можна зробити аби покращити роботу газового обладнання?

Для того, щоб газове обладнання працювало, як єдина «розумна» система, потрібно встановити додаткові автоматизовані системи. Наприклад, на лічильник - пристрій дистанційної передачі даних (модем). Для уникнення аварійної газової ситуації - встановлюється клапан-відсікач і сигналізатор газу. Всі ці газові гаджети можна придбати в Клієнтському просторі 104.ua.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор