www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 жовтня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Реконструкція системи газопостачання від Дніпропетровськгазу – економія для вашого бюджету
Версія для друку Написати листа

У минулому році Дніпропетровськгаз здійснив реконструкцію системи газопостачання для понад 650 споживачів природного газу. Компанія проводить роботи як для фізичних, так і для юридичних осіб. Нове сучасне газове обладнання допомагає економити 15-20% природного газу.

Реконструкція системи газопостачання – це складний процес, який може включати в себе такі роботи, як перенесення газового лічильника чи котла, заміна будь-яких газових приладів й зміна пролягання газових мереж, встановлення додаткового обладнання.

Фахівці Дніпропетровськгазу протягом багатьох років здійснюють роботи з реконструкції системи газопостачання, мають винятковий досвід та якісне матеріально-технічне забезпечення. Усі співробітники, які проводять реконструкцію системи газопостачання, постійно підтверджують свою кваліфікацію, адже газ не пробачає помилок.

Крім того, в Клієнтських просторах 104.ua всі споживачі природного газу можуть скористатися послугою «газ під ключ». Персональний менеджер контролює усі етапи роботи, допомагає заощаджувати час та допомагає у виборі газового обладнання, яке дозволить економити на споживанні ресурсу до 30%.

Фіксованої вартості послуг з реконструкції в Україні немає. Вона розраховується за індивідуальним проектом або ескізним рішенням, в залежності від побажання та потреб клієнта.

Віднедавна компанія Дніпропетровськгаз продає газове обладнання: котли, водонагрівачі, лічильники, сигналізатори газу, смарт-модеми для дистанційної передачі даних лічильника газу. Придбати все це можна в Клієнтських просторах 104.ua

Дніпропетровськгаз радить клієнтам здійснювати реконструкцію згідно з чинним законодавством. Самовільне втручання в систему газопостачання і заміна її елементів заборонені законом, всі роботи можуть виконувати тільки компанії, які мають відповідні дозволи та ліцензії.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор