Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


Сьогодні Фонд соціального страхування України здійснив фінансування одноразових допомог за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням на загальну суму 2 мільйони 028 тисяч 400 гривень членам сімей дев’яти працівників закладів охорони здоров’я, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.
Допомогу у розмірі 227 тисяч гривень профінансовано для сімей медичної сестри з Вінницької області, старшої медичної сестри з Донецької області, лікаря-терапевта, а також лікаря загальної практики – сімейного лікаря з Київської області, лікаря загальної практики – сімейної медицини з Тернопільської області, лікаря-хірурга і лікаря-педіатра з Хмельницької області.
Допомогу у розмірі 219 тисяч 700 гривень профінансовано для сімей медичної сестри з Одеської області і завідувача відділення – лікаря-невролога з Полтавської області.
Перерахування здійснено Фондом сьогодні, 19 квітня. Кошти надійдуть на рахунки сімей упродовж декількох банківських днів.
Загалом ФССУ профінансував надання одноразової допомоги за кошти Фонду відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування для родин 80 працівників. Висловлюємо співчуття близьким і рідним.
Нагадаємо, розмір зазначеної одноразової допомоги від Фонду становить 100 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на момент настання страхового випадку. З 01 грудня 2020 року розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб планово збільшився з 2 197 гривень до 2 270 гривень, відповідно зросли пов’язані із ним страхові виплати.
Після завершення розслідування випадку інфікування медичного працівника COVID-19, за наявності необхідних документів виплати допомог здійснюються ФССУ в оперативному режимі. Працівники Фонду знаходяться на зв’язку із усіма особами, що мають право на виплати, консультують та допомагають зібрати необхідні документи.