Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


Кожен клієнт Дніпропетровськгазу має тепло і гарячу воду щодня – бо комфорт споживачів – це те, задля чого працює компанія. Безперебійно, незалежно від пори року. Проте, коли людина будує нове помешкання або купує квартиру, для неї постає питання: яке джерело енергії обрати та як підвести його до себе додому, щоб жити у комфорті та затишку? Детальніше про процес приєднання до газової мережі розповість начальник Дніпропетровського управління клієнтського сервісу Ірина Манько.
Чому варто обирати газ як джерело енергії?
Газ – неодмінний фаворит серед інших енергоресурсів. Він економічно вигідний. Використання природного газу для опалення оселі дозволяє економити кошти. Опалення природним газом обійдеться клієнтам мінімум вдвічі дешевше ніж опалення електрикою. Адже вартість одного кіловату енергії з газу складає менше 70 копійок. Тоді як 1 кіловат електрики коштує майже 2 гривні. Крім того, газ – це дуже зручно. Він постачається до будинку по трубах, тому не треба турбуватись про те, що він закінчиться, як дрова або вугілля.
До того ж, газ дуже надійний. Час від часу в наших будинках і квартирах з різних причин на деякий час зникає те чи інше благо цивілізації: вода - холодна чи гаряча, централізоване опалення, електрика. Газ – надійне паливо, адже газорозподільне підприємство забезпечує безперебійну доставку газу до вашої оселі.

Ще одна причина обрати газ – ефективність! Проведіть експеримент разом з другом або родичем, який має електричну плиту, спробуйте закип’ятити 1 літр води. Безумовно, швидше закипить ємкість на газовій плиті. Така саме ситуація і з газовим водонагрівачем, за той самий час він нагріє вдвічі більше води, ніж електричний.

Хто може приєднатися до газових мереж?
Послуга приєднання – доступна усім. Живете ви у місті або у приватному секторі. Єдине, що має значення – відстань до газопровода та потужність споживання. Потужність - це максимальний об’єм використання газу усіма наявними газовими приладами. Простіше кажучи, який обсяг газу може споживати домогосподарство або підприємство, якщо включить усі газові прилади – це і є потужність. Для цього до підключення необхідно надати паспорти газового обладнання, яке планується встановити.
Чи всі приєднання є однаковими?
Ні. Їх розділяють на стандартне та нестандратне. Якщо потужність газоспоживання не перевищує 16 куб.м/год., а відстань до місця приєднання по прямій лінії не перевищує 25 метрів у сільській та 10 метрів у міській місцевості – ви можете скористатись послугою стандартного приєднання. Строк такого приєднання - до 90 днів, вартість у кожному регіоні фіксована, її визначено постановою НКРЕКП.
Якщо маєте інші параметри - Вам підійде нестандартне приєднання. Строк і вартість тут будуть індивідуальними, залежно від технічних умов реалізації проекту.
Дніпропетровськгаз лише пускає газ до оселі, чи надає повний комплекс послуг із приєдення до газової мережі?
Віднедавна компанія надає комплексну послугу приєдання «під ключ». Вона підійде тим, хто прагне заощадити гроші і час.
Приєднання до газової мережі – складний технологічний процес, який варто довірити фахівцям. Комфортне споживання газу залежить від якості робіт з будівництва зовнішніх та внутрішніх газових мереж, індивідуального підбору газового обладнання.

Замовити послугу газифікації «під ключ» можна у всіх 104 ua Клієнтських просторах.

Серед переваг комплексного підключення: злагодженість виконання усіх процесів, експертний супровід, якісні матеріали та новітнє газове обладнання – що дозволить суттєво заощадити клієнту час та кошти під час газифікації об’єкта.

Як приєднатися до газових мереж?

Якщо вам потрібно газифікувати будинок чи підприємство, збудувати внутрішньо-будинкові мережі та підібрати обладнання для опалення, то необхідно звернутися до 104 ua Клієнтського простору. Написати заяву у Персонального менеджера, який надалі контролюватиме усі етапи підключення і навіть допоможе підібрати газове обладнання. Окрім заяви, потрібно надати пакет документів.

Документи, які необхідно надати побутовим споживачам:
- копії документів які посвідчують фізичну особу або її представника;
- довідка про реєстраційний номер облікової картки платника податків;
- копії документів про визначення права власності (користування) об’єкта газоспоживання (об’єкта містобудування, земельної ділянки);
- графічний план земельної ділянки, або ситуаційний план (схема) місцезнаходження земельної ділянки замовника із визначенням її меж;
- копія належним чином оформленої довіреності представника замовника (за потреби);
- копії паспортів газових приладів (пристроїв), із зазначенням технічних характеристик


    Документи, які необхідно надати юридичним особам та ФОП:
- копії свідоцтва про державну реєстрацію та/або витяг з державного реєстру;
- довідка про взяття на облік або реєстрацію у ДФС відповідно до вимог Податкового кодексу України;
- копії документів про визначення права власності (користування) об’єкта газоспоживання (об’єкта містобудування, земельної ділянки);
- графічний план земельної ділянки, або ситуаційний план (схема) місцезнаходження земельної ділянки замовника із визначенням її меж;
- копія належним чином оформленої довіреності представника замовника (за потреби);
- копії паспортів газових приладів (пристроїв), із зазначенням технічних характеристик;
- свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість та/або свідоцтво про сплату єдиного податку
Чому варто довірити газифікацію домівки саме Дніпропетровськгазу?
Наша компанія ексклюзивно надає послуги приєднання до газорозподільної системи. Більш понад 60 років фахівці нашого підприємства працюють з газовими мережами, відтак досвід наших спеціалістів у поєднанні з новітніми технологіями, дозволяють виконувати роботи будь-якого рівня складності. Працівники компанії, які будують газові мережі, щомісяця проходять атестацію у спеціалізованих лабораторіях.
Ми використовуємо виключно сертифіковані матеріали, які проходять вхідний контроль на підприємствах. Всі матеріали тестуються на відповідність міжнародним стандартам якості.
Менеджери Клієнтських просторів АТ «Дніпропетровськгаз» із задоволенням допоможуть кожному споживачу компанії вирішити усі питання та нададуть експертну консультацію. Тож ласкаво просимо до Клієнтських просторів!