www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 1 березня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Фонд соціального страхування України в Дніпропетровській області компенсував період догляду за хворими дітьми для 18,6 тис. застрахованих осіб Дніпропетровської області
Версія для друку Написати листа

Упродовж 9 місяців 2020 року 18,6 тисяч застрахованих осіб підприємств, установ, організацій Дніпропетровської області звернулись до Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області за допомогами в разі потреби догляду за хворим членом сім’ї, у тому числі, за хворими дітьми до 14 років. Фонд компенсував їм втрачений за період здійснення догляду заробіток на загальну суму 51,4 мільйони гривень.
Фінансування такої допомоги здійснюється ФССУ, починаючи з першого дня і за весь час догляду. Середньоденний розмір виплат склав за підсумками трьох кварталів 285,09 гривні, що на 19,0% більше, ніж за той же період 2019 року.
Надання допомоги з тимчасової непрацездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років здійснюється за весь період, протягом якого дитина за висновком лікаря потребує догляду, але не більше 14 календарних днів. А в разі стаціонарного лікування – за весь час перебування застрахованої особи в стаціонарі разом із хворою дитиною.
Допомога по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворим членом сім’ї виплачується не більш як за три календарні дні, а у виняткових випадках, з урахуванням тяжкості хвороби та побутових обставин, – не більш ніж за сім календарних днів.
Розмір допомоги залежить від тривалості страхового стажу та складає від 50% середньої заробітної плати (якщо стаж не перевищує 3 років) і до 100% (якщо стаж – понад 8 років).
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор