Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.uaКам’янський військовий комісаріат - надійний соціальний партнер міського центру зайнятості
Відбулась виїзна робоча зустріч директора Кам’янського міського центру зайнятості Костянтина Гузенко з комісаром військомату підполковником Євгеном Хамазою та підполковником Кам'янського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олексієм Резніком. Під час зустрічі сторони підписали Угоду про співпрацю та партнерство, окреслили напрямки спільної роботи на поточний квартал.
Представники військомата та військових підрозділів збройних сил України систематично долучаються до заходів центру зайнятості, таких як семінари для військовослужбовців та учасників АТО, заходи з орієнтації на службу в ЗСУ: «Дні відкритих дверей» та «Ярмарки вакансій».
Активна співпраця у цьому напрямку триває – найближчим часом за участю відділу рекрутингу військомата відбудуться заходи для безробітних як міста, так і району. Онлайн співбесіда шукачів роботи Криничанського та Петриківського районів відбудеться 8 жовтня о 15 годині. Приєднуйтесь до ZOOM конференції за посиланням: https://zoom.us/j/92339614717?pwd=UmJvQUc4NlVVK0VSbWtCSXZ5VzlBZz09 Ідентифікатор конференції: 923 3961 4717, код доступу: 1yGGvC
Міні ярмарок вакансій з орієнтації на службу за контрактом до рядового, сержантського і старшинського складу відбудеться з дотриманням всіх протиепідемічних заходів в приміщенні центру зайнятості (вул.Медична, 6, каб. 306) 9 жовтня 2020 року о 10 годині. Запрошуємо всіх бажаючих дізнатись більше про військову службу за контрактом та її переваги. Більше інформації за тел.: (0569)55438
Слід зазначити, що держава гарантує військовослужбовцям гідне матеріальне, грошове та інші види забезпечення, цінує та стимулює закріплення кваліфікованих військових кадрів.