www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 4 грудня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
У Кам’янському виявили несанкціоновані газопроводи: крадіям блакитного палива загрожують великі нарахування
Версія для друку Написати листа

Протягом липня фахівцями Кам’янського відділення АТ «Дніпропетровськгаз» було виявлено 2 випадки несанкціонованого відбору газу, шляхом врізання в газопровід перед приладом обліку. Замурований в стіну газопровід підключався перед вхідним патрубком до лічильника і з'єднувався вже з газовикористовуючим обладнанням після лічильника.
Загалом з початку року на Дніпропетровщині таких випадків було зафіксовано 14, ще 103 споживача природного газу здійснювали махінації з лічильниками.
«За даними порушеннями було проведено донарахування на суму понад півтора мільйона гривень. При наявності необлікованого природного газу ми повинні виконати донарахування, які можуть представляти надвеликі суми. Одне з таких нарахувань склала понад 500 тисяч гривень », - повідомляє Олександр Товмач, в. о. директора комерційного АТ "Дніпропетровськгаз".
Найчастіші порушення — втручання у роботу газових лічильників, зрив або пошкодження пломб на запірних пристроях, інвентарних заглушок, несанкціоноване відновлення газоспоживання, а також несанкціоноване підключення газових приладів, внаслідок якого перевищується діапазон обчислення вузла обліку.
При виявленні факту втручання до газорозподільних мереж саме споживач буде змушений оплатити вартість експертизи та відшкодувати завдані збитки. Розрахунок суми відшкодування відбувається індивідуально для кожного окремого випадку відповідно до вимог Кодексу газорозподільних мереж. У разі несплати збитків справа передається до суду. У такому випадку споживачеві, окрім суми компенсації, доведеться заплатити й судові витрати.
Власники газифікованих домоволодінь мають пам’ятати, що будь-які маніпуляції із газорозподільною системою або ж залучення до таких робіт сторонніх осіб можуть призвести до нещасних і навіть смертельних випадків.
АТ «Дніпропетровськгаз» застерігає споживачів від небезпечних дій, аби крадіжка газу не стала фатальною. А також звертається до усіх небайдужих мешканців Дніпропетровщини, якщо Вам відомо про факти незаконного споживання природного газу просимо повідомляти за номером Контакт-центру: 067 00 90 104.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор