www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 4 грудня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Відбулася робоча нарада з актуальних питань по відпрацюванню родовищ уранових руд
Версія для друку Написати листа

16.07.2020 року в Криничанській райдержадміністрації відбулася робоча нарада по питанню геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки Новогурівського та Сурського родовища уранових руд.
У нараді під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Балюка Ю.В. взяли участь голова П’ятихатської райдержадміністрації Глазирін Є.М., перший заступник голови П’ятихатської райдержадміністрації Кулик Є.В., генеральний директор ТОВ «Атомні енергетичні системи України» Бакаржієв Ю.А., представник товариства Заліський В.В., Божедарівський селищний голова Дерко В.І., Кудашівський сільський голова Католіченко Н.В., Світлогірський сільський голова Ткаченко П.В., завідувачі секторів Криничанської райдержадміністрації Фролова О.О., Хмелюк Ю.Ю., Ус О.О.
У ході наради генеральний директор ТОВ «Атомні енергетичні системи України» Бакаржієв Ю.А. розповів, що відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» в Єдиний реєстр ОВД товариством були подані повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінки впливу на довкілля, а саме:

      - на будівництво підприємства по відпрацюванню Новогурівського родовища уранових руд способом підземного свердловинного вилуговування (дата оприлюднення 07.07.2020 р., реєстраційний номер 2020726037);
      - на будівництво підприємства по відпрацюванню Сурського родовища уранових руд способом підземного свердловинного вилуговування (дата оприлюднення 07.07.2020 р., реєстраційний номер 2020726038).
Процедура впливу на довкілля показує стан довкілля до моменту початку робіт промислової розробки, з метою здійснення контролю в процесі розпочатих робіт, та після їх завершення, будь-які наслідки планованої діяльності для довкілля, в тому числі наслідки для безпечності життєдіяльності людей та їхнього здоров’я, флори, фауни, біорізноманіття, ґрунту, повітря, води, клімату, ландшафту, природних територій та об’єктів, історичних пам’яток та інших матеріальних об’єктів.
Протягом 20 робочих днів з дня офіційного оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, громадськість може надати Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів України (далі – Міністерство) зауваження і пропозиції до планованої діяльності. У разі отримання зауважень і пропозицій громадськості Міністерство повідомляє про них дане товариство та надає йому копії зауважень і пропозицій протягом трьох робочих днів з дня їх отримання.
ТОВ «Атомні енергетичні системи України» забезпечує підготовку звіту з оцінки впливу на довкілля (враховуючи повністю, частково або обґрунтовано відхилить отримані від громадськості зауважень та пропозицій) і несе відповідальність за достовірність наведеної у звіті інформації згідно з законодавством.
З дня офіційного оприлюднення оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, розпочнуться громадські обговорення, які повинні тривати не менше 25 робочих днів і не більше 35 робочих днів. Громадське обговорення планованої діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля проводиться у формі громадських слухань та у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді). Усі пропозиції та зауваження громадськості, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду Міністерством. У разі ненадання зауважень та пропозицій протягом визначеного строку вважається, що зауваження та пропозиції відсутні.
Протягом 25 робочих днів з дня завершення громадського обговорення Міністерство розглядає звіт з оцінки впливу на довкілля та звіт про громадське обговорення та готує висновок з оцінки впливу на довкілля (далі – Висновок). Висновок враховується при прийнятті рішення про провадження планованої діяльності та може бути підставою для відмови у видачі рішення про провадження планованої діяльності.
На завершення наради головою райдержадміністрації Балюком Ю.В. було наголошено товариству чітко дотримуватися норм чинного природоохоронного законодавства та своєчасно інформувати райдержадміністрацію та органи місцевого самоврядування про початок громадських обговорень та подальшу плановану діяльність.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор