www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 2 березня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Розмір допомог від Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області за лікарняними листками зріс на 21,6%
Версія для друку Написати листа
Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності, що надається Фондом соціального страхування України в Дніпропетровській області у разі хвороби, травми або догляду за хворим членом родини, за підсумками трьох кварталів 2020 року склав 356,40 гривень проти 292,97 грн за той же період минулого року. Зростання середньоденної суми допомоги склало 21,6%.

Збільшення розміру компенсації втраченого заробітку за час перебування на лікарняному пов’язано з ростом середньої заробітної плати в Дніпропетровській області.

Загальні витрати Фонду на виплату допомог по тимчасовій непрацездатності по страхувальниках Дніпропетровської області упродовж перших 9 місяців поточного року склали 826,7 мільйони гривень, фінансування лікарняних здійснюється ФССУ в оперативному режимі упродовж одного робочого дня.

Нагадаємо, підставою для нарахування Фондом матеріального забезпечення є подана роботодавцем заява-розрахунок. Страхувальникам надано можливість надсилати заяви-розрахунки в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису з метою оптимізації та пришвидшення фінансування, а також протидії поширенню COVID-19 в Україні.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор