Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


16.12.2019 року регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Дніпропетровській області Оксана Крупій провела просвітницький захід для працівників Криничанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів та інших державнихустанов, на тему: «Дискримінація: поняття, форми».
Зазначений захід проведено з метою сприяння правової інформованості населення в Дніпропетровській області.
Під час заходу обговорили поняття дискримінації, її ознаки та форми, способи ідентифікації, основні положення Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», повноваження Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо запобігань та протидії дискримінації.
Регіональний координатор обговорила з присутніми конкретні ситуації щодо протидії дискримінації та ознайомила з практикою Європейського суду з прав людини з розгляду справ щодо протидії дискримінації.
Учасникам заходу роз’яснено повноваження та функції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в питаннях дотримання прав і свобод людини в Україні .