www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Понад 50% юридичних осіб уклали договори на обслуговування газових мереж з АТ «Дніпропетровськгаз»
Версія для друку Написати листа

2000 споживачів газу Дніпропетровської області з числа юридичних осіб уклали з АТ «Дніпропетровськгаз» договори на технічне обслуговування газових мереж. З 2019 року послуга надається на ринкових умовах, забезпечує належний стан мереж і безпеку в користуванні газом для споживачів.

Дбають про стан внутрішніх мереж і власники житлових будинків. На кінець травня 2020 року укладено майже 900 договорів на техобслуговування газових мереж АТ «Дніпропетровськгаз» з ОСББ і Керуючими компаніями, а також майже 1,4 тис. договорів з власниками приватних домоволодінь.

«Відсутність періодичного технічного обслуговування газових мереж призводить до погіршення їх стану, що може привести до аварійних ситуацій. Тому ще раз інформуємо і рекомендуємо споживачам газу Дніпропетровської області якомога швидше врегулювати питання підписання актів балансового розмежування і укласти договір на обслуговування, щоб увійти в опалювальний сезон безпечно і безаварійно», - пояснює в.о. директора з капітального будівництва АТ «Дніпропетровськгаз» Максим Бойко.

Нагадаємо, у зв'язку з прийняттям низки законодавчих актів, а зокрема Закону України «Про житлово-комунальні послуги", Наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 250 від 10 травня 2018 року, Наказу Міненерго № 190 від 27 липня 2018 року, Кодексу газорозподільних систем, послуга з технічного обслуговування газових мереж стала ринковою. Тому кожен власник, співвласник, орендар будівлі повинен забезпечити технічне обслуговування системи газопостачання відповідно до вимог чинного законодавства України.

Вартість робіт з технічного обслуговування залежить від їх виду та обсягу - протяжності мереж, кількості приладів, їх типу і періоду обслуговування, і розраховується індивідуально для кожного клієнта і домоволодінь.

АТ «Дніпропетровськгаз» активно бере участь в тендерних процедурах з технічного обслуговування на майданчиках Прозорро в якості виконавця робіт. Компанія має багаторічний досвід в будівництві та обслуговуванні систем газопостачання, сучасне технічне оснащення і кваліфікований персонал.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор