www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 2 березня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Робота із неповнолітніми
Версія для друку Написати листа

21 вересня 2020 року у приміщенні Криничанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області за участі 2 неповнолітніх суб’єктів пробації, які перебувають на обліку, проведено чергове заплановане планом роботи групове заняття із неповнолітніми суб’єктами пробації за програмою профілактики конфліктів та правопорушень серед учнівської молоді «Будуємо майбутнє разом».
Заняття проводилось за першим Модулем, який присвячений правам та обов’язкам за темами № 4 «Ти і закон», № 5 «Ти і поліція», тривалість заходу 2,5 години. Для неповнолітніх проведено інформаційно-правову лекцію з практичними заняттями та вправами, обговорено причини скоєння правопорушень та способи запобігання їм, відповідальність неповнолітніх. Роз’яснено основні права неповнолітніх та правила спілкування із представниками поліції.
В ході заняття з неповнолітніми виконувались усні та письмові підсумкові вправи відповідно до отриманих знань: «Причини скоєння правопорушень», «Сторінки експертів», «Знання про відповідальність».


Наталія КРЮКОВА
Криничанський районний сектор філії
Державної установи «Центр пробації»
у Дніпропетровській області


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор