www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
На Криничанщині відзначили День працівників сільського господарства
Версія для друку Написати листа

Щороку в Україні відзначається цілий ряд професійних свят. У третю неділю листопада співвітчизники по праву вшановують хліборобів і тваринників, керівників та спеціалістів господарств, представників різних сільськогосподарських професій, переробної промисловості, які забезпечують продовольством та створюють добробут земляків мозолястими руками.
Напередодні свята зазвичай підсумовують зроблене, замислюються над проблемами, розмірковують про перспективи, про подальший розвиток базових галузей сільського господарства.
З нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства в районному Будинку культури відбулося урочисте зібрання представників аграрної сфери Криничанщини.
Присутніх у залі тепло і щиро вітали виконуючий обов’язки голови Криничанської райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Юрійович Громик, голова райкому профспілки працівників АПК Віктор Васильович Стрельцов та провідний спеціаліст відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Вікторія Анатоліївна Збаранська.
У своїх виступах вони зазначили, що питання розвитку агропромислового комплексу являються пріоритетними в районі, адже Криничанщина – край сільськогосподарський, має площу в 127 тис. га орних земель і від роботи в сфері АПК залежить наповнення бюджету, утримання соціальної сфери, покращення інфраструктури на селі.
З нагоди святкового дня вони бажали аграріям Криничанщини та їхнім родинам міцного здоров’я, миру, щастя, злагоди та процвітання, щоб щедра осінь обдарувала своїми плодами, принесла в кожну родину затишок та спокій, достаток і велике людське щастя, щоб усі дні їхнього життя завжди були ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.
На урочистому заході ряд працівників за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району, сумлінну, самовіддану працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня працівників сільського господарства були удостоєні нагород.
Зокрема, грамоти Дніпропетровської обласної ради були вручені доярці ТОВ «ЮМ–Ватутіно» Катерині Василівні Долотовій та водію ТОВ «Агрофірма «Вікторія» Олександру Павловичу Сидоренку, а грамотами управління агропромислового розвитку облдержадміністрації та обкому профспілки працівників АПК нагороджені: Володимир Іванович Буренко – директор ТОВ «Правда», Едуард Анатолійович Биченко – голова ФГ «Скіф», Ольга Сергіївна Косар – директор ПП «Аграрій-2007» та Михайло Іванович Світлик – голова СФГ «Іванково».
Крім того, значна кількість кращих представників різних професій в аграрній сфері Криничанщини були удостоєні подяк райдержадміністрації, відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації та райкому профспілки працівників АПК.
Захід супроводжувався змістовною концертною програмою, поставленою місцевими аматорами сцени.
І загалом гарне професійне свято зігріло душі присутнім, принесло радість, додало сил, бо вони так потрібні у щоденній роботі.
Тож низький уклін нашим аграріям за розуміння важливості своєї справи, за те, що шанують землю і збирають багаті врожаї й залишаються вірними селу. А буде село - буде й Україна.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор