www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 24 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Щодо тарифів на послуги розподілу та постачання природного газу
Версія для друку Написати листа

До районної ради надходять численні звернення мешканців Криничанського району щодо постанови про абонентську сплату за постачання природного газу, яка призведе до ще більшого зубожіння людей. Зараз ми, депутати, повинні висловити свою позицію і стати на захист наших виборців. Тож маю власну думку з цього питання та підтримую ініціативу депутатів районної ради, щодо звернення, яке необхідно розглянути на найближчій сесії райради та закликати керівництво країни негайно скасувати антинародні постанови НКРЕКП, якими безпідставно встановлено тарифи на послуги розподілу та постачання природного газу. Оскільки додаткові фінансові навантаження тяжким тягарем ляжуть на плечі наших громадян.

Наталя Кобзар, голова районної ради

Президенту України
Прем’єр – міністру України


Звернення депутатів Криничанської ради

28 березня 2017 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийнято чергові антинародні постанови, якими безпідставно встановлено тарифи на послуги розподілу та постачання природного газу.
В результаті цього, громадяни, в тому числі малозабезпечені, щомісяця будуть сплачувати абонентську плату незалежно від фактичного обсягу споживання газу.
Це призведе до збільшення на 13-15 млрд. грн. витрат населення на оплату газу.
Ми вважаємо, що такі дії Державного регулятора є незаконними та такими, що ще більше призведуть до зубожіння наших співвітчизників, особливо тих, хто й зараз перебуває за межею бідності, а тепер і втратить будь-яку платоспроможність взагалі.
Ми повністю поділяємо стурбованість українців з приводу їхньої нинішньої незахищеності від грабіжницьких, не підйомних тарифів на енергоносії.
На підставі вищевикладеного депутати Криничанської районної ради звертаються до Вас з настійною вимогою:
        • вжити відповідних заходів щодо скасування антинародних постанов НКРЕКП, якими безпідставно встановлено тарифи на послуги розподілу та постачання природного газу;
        • ініціювати відставку керівництва НКРЕКП.

Голова фракції «Батьківщина» Віктор Лозовський
Голова районної ПО «Радикальна партія» Олександр Горшковський
Голова фракції «Укроп» Андрій Ільченко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор