Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


02 серпня 2018 року перший заступник голови Криничанської райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, депутат районної ради Василь Іванович Миколайчук, радник голови райдержадміністрації з питань правоохоронної діяльності, розвитку фізкультури та спорту Олександр Володимирович Корень, Криничанський селищний голова Ігор Федорович Лісовий взяли участь в урочистому відкритті експозиції «Наші спортивні досягнення» в адмінбудівлі Маломихайлівського старостинського округу Криничанської об’єднаної територіальної громади.
Перший заступник голови Криничанської райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький передав вітання від голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча, відзначив, що фізична культура і спорт для всіх нас є джерелом здоров’я, гарного настрою, енергії, оптимізму та подякував спортивному активу Маломихайлівського старостинського округу за відданість справі, побажав нових досягнень на спортивних аренах, а також вручив Подяки голови райдержадміністрації спонсору спортивної експозиції – місцевому фермеру Олександру Сергійовичу Забіяці, а також виконуючому обов’язки старости Володимиру Сергійовичу Перекопському за вагомий особистий внесок у справу розвитку фізичної культури та спорту, підтримку починань ентузіастів спорту, пропаганду здорового способу життя та особистий внесок в облаштування експозиції «Наші спортивні досягнення».
Криничанський селищний голова Ігор Федорович Лісовий щиро подякував маломихайлівцям за вагомий вклад у примноження спортивної слави об’єднаної територіальної громади, побажав нових переможних виступів, численних спортивних Кубків та медалей і вручив Подяку селищного голови спонсору експозиції - фермеру Миколі Івановичу Бойку.
Криничанщина багата спортивними талантами. Наші спортсмени зберігають і примножують гарні традиції спорту, започатковані старшим поколінням, зміцнюють спортивний авторитет рідного краю.
Тож на теренах району по праву вважають, що фізкультура і спорт – це жвавість, бадьорість, профілактика захворювань, організація змістовного дозвілля.
Зичимо спортсменам Маломихайлівського старостинського округу Криничанської ОТГ та всім прихильникам фізкультури і спорту міцного здоров’я, бадьорості духу, спортивного довголіття. Нехай щастить вам на спортивних майданчиках і в житті!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації