www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 лютого 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Урочисто відкрито експозицію «Наші спортивні досягнення» в адмінбудівлі Маломихайлівського старостинського округу Криничанської об’єднаної територіальної громади
Версія для друку Написати листа

02 серпня 2018 року перший заступник голови Криничанської райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, депутат районної ради Василь Іванович Миколайчук, радник голови райдержадміністрації з питань правоохоронної діяльності, розвитку фізкультури та спорту Олександр Володимирович Корень, Криничанський селищний голова Ігор Федорович Лісовий взяли участь в урочистому відкритті експозиції «Наші спортивні досягнення» в адмінбудівлі Маломихайлівського старостинського округу Криничанської об’єднаної територіальної громади.
Перший заступник голови Криничанської райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький передав вітання від голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча, відзначив, що фізична культура і спорт для всіх нас є джерелом здоров’я, гарного настрою, енергії, оптимізму та подякував спортивному активу Маломихайлівського старостинського округу за відданість справі, побажав нових досягнень на спортивних аренах, а також вручив Подяки голови райдержадміністрації спонсору спортивної експозиції – місцевому фермеру Олександру Сергійовичу Забіяці, а також виконуючому обов’язки старости Володимиру Сергійовичу Перекопському за вагомий особистий внесок у справу розвитку фізичної культури та спорту, підтримку починань ентузіастів спорту, пропаганду здорового способу життя та особистий внесок в облаштування експозиції «Наші спортивні досягнення».
Криничанський селищний голова Ігор Федорович Лісовий щиро подякував маломихайлівцям за вагомий вклад у примноження спортивної слави об’єднаної територіальної громади, побажав нових переможних виступів, численних спортивних Кубків та медалей і вручив Подяку селищного голови спонсору експозиції - фермеру Миколі Івановичу Бойку.
Криничанщина багата спортивними талантами. Наші спортсмени зберігають і примножують гарні традиції спорту, започатковані старшим поколінням, зміцнюють спортивний авторитет рідного краю.
Тож на теренах району по праву вважають, що фізкультура і спорт – це жвавість, бадьорість, профілактика захворювань, організація змістовного дозвілля.
Зичимо спортсменам Маломихайлівського старостинського округу Криничанської ОТГ та всім прихильникам фізкультури і спорту міцного здоров’я, бадьорості духу, спортивного довголіття. Нехай щастить вам на спортивних майданчиках і в житті!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор