www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 21 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Вітання з Днем працівників освіти від виконуючого обов’язки голови Криничанської райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького
Версія для друку Написати листа


ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ КРИНИЧАНЩИНИ - СІЯЧІ
РОЗУМНОГО, ДОБРОГО, ВІЧНОГО!

Прийміть мої щирі вітання з професійним святом, яке з’являється на українському календарі в першу неділю жовтня, - Днем педагогічних працівників. Ми об’єднуємо два свята – День учителя та День вихователя в одне. Адже вони так пов’язані з собою.
Вихователь дошкільної установи закладає фундамент для виховання зрілого громадянина України, робить все можливе щоб наші діти зростали розумними, здоровими, чуйними, активними, закладає в дитячі серця те, що згодом відгукнеться в дорослому житті.
А педагоги продовжують цей ланцюжок, дають підростаючим поколінням знання основ наук і виводять їх у доросле життя.
Схиляю голову перед талантом, мудрістю та жертовністю вчителів, вихователів, педагогічних працівників позашкільних установ, висловлюю сердечну вдячність за вашу спільну невтомну працю, любов до своєї справи, за покликання передавати власні знання та досвід підростаючим поколінням.
Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок. Вам вірять, вас люблять і шанують.
Всі ми були і завжди залишаємось учнями, і через все життя проносимо вдячність своїм учителям. Завжди пам’ятаю педагогів, які долучили мене до книги, дали знання, кому я зобов’язаний своїми життєвими і професійними перемогами.
У поточному навчальному році ви продовжуєте працювати в умовах реформування освітньої галузі, яка розрахована на роки. Адже неможливо швидко змінити освітні традиції, що складалися протягом десятиліть.
Позаминулого року було ухвалено новий Закон України “Про освіту”, який регулює основні засади нової освітньої системи. Закладено фундамент для запровадження Концепції «Нова Українська школа». Змінилися вимоги до навчально-виховної діяльності.
Тому реформування дошкільної, середньої освіти та Державного стандарту початкової загальної освіти є невідворотними. Зміни розпочалися і тривають.
Головні цінності даної реформи: орієнтація на учня, педагогіка партнерства, справедливе фінансування, основні компетенції та бачення, яким має бути випускник нової української школи.
Питання освіти є пріоритетними, першочерговими в Україні. Для районної державної адміністрації це питання №1, і органи виконавчої влади району постійно проявляють турботу про підростаючі покоління.
Робимо все для збереження мережі освітніх закладів – шкіл, дошкільних установ, позашкільних закладів, вирішуємо проблеми їх фінансування.
Це переконливо підтверджує співпрацю, розуміння та координацію з боку органів виконавчої влади району та органів місцевого самоврядування.
Як результат, ми отримуємо вагому підтримку з боку сільських та селищних рад в питаннях життєдіяльності освітянських закладів району.
Я вдячний всім керівникам закладів освіти, що не усуваєтесь від спільного вирішення нагальних проблем, проявляєте ініціативи, які спрямовують органи виконавчої влади до їх реалізації.
Ми спільно дбаємо про те, щоб піднімати престиж учительської професії, сприяти якісному оновленню та розвитку освітянської галузі в районі.
На контролі в райдержадміністрації завжди перебуває вирішення першочергових освітянських проблем, серед яких - виплата заробітної плати, підвіз, харчування, тепло, водопостачання, тобто створення всіх необхідних умов для навчання та виховання підростаючих поколінь.
Відмінністю від попередніх років є те, що на часі ми працюємо в умовах децентралізації. Криничанська, Аулівська та Божедарівська об’єднані територіальні громади мають повноваження управління закладами освіти на місцях.
Ці повноваження та напрями діяльності органів місцевого самоврядування у сфері освіти регламентовано правовою основою, а мережа закладів освіти району в цілому відповідає потребам населення.
Схвально ставлюся до того, що в школах Криничанщини працює чимало учительських династій, що любов до цієї професії передається від покоління до покоління.
Ціную високий освітній рівень педагогічних працівників району, про це свідчать підсумки вашої атестації.
Завжди приємно чути, що є в нас різні досягнення на обласному рівні, зокрема, перемоги у спортивних змаганнях, самодіяльних, мистецьких, літературних конкурсах, що є у нас обдаровані діти – майбутнє нашої країни. І це незаперечно.
Тож хотілось би, щоб ви більше турботи проявляли про нашу талановиту молодь, створювали простір для самореалізації юнаків та дівчат.
Я вдячний депутатам різних рівнів, які роблять багато добрих справ для зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти.
Як і раніше, ми відчуваємо підтримку у вирішенні освітянських проблем з боку облдержадміністрації та обласної ради.
І сподіваюся, що те, що сьогодні нам не вдалося досягти, обов’язково спільними зусиллями реалізуємо у наступному році.
Впевнений, що педагоги, як і жителі району, на даному етапі підтримують курс на децентралізацію в державі, розвиток спроможних територій.
І сподіваюся, що не на словах, а на ділі в подальшому відчуємо інвестиційний розвиток, втіляться нові соціальні проекти і буде покращене фінансування закладів освіти, а це крок для наближення до євростандартів.
Бажаю вам завжди бути у творчому пошуку, відчувати впевненість у кращому майбутньому і мати плідні результати від праці в ім’я підростаючих поколінь. Зі святом вас!

З повагою
О.П. КАРНАЦЬКИЙ,
виконуючий обов’язки голови
Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор