www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
«НА ЗАХИСТІ ЄДИНОЇ УКРАЇНИ» - Під такою назвою проведено історичний екскурс в Криничанській центральній районній бібліотеці для дорослих, де було презентовано виставку-панораму «Від козака - до воїна-захисника»
Версія для друку Написати листа

14 жовтня - день багатий на свята в нашій державі. Це і День Українського козацтва, і День захисника України. В цей день також відзначається велике православне свято - Покрова Пресвятої Богородиці.
Напередодні цих свят до центральної районної бібліотеки для дорослих завітали старшокласники та вчителі Криничанської СЗШ №2 на історичний екскурс «На захисті єдиної України». Завідуюча відділом обслуговування презентувала виставку-панораму «Від козака - до воїна-захисника».
Перший розділ виставки присвячений козакам, які зробили значний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності, а другий- сучасним українським воїнам – тим, хто взявся за зброю, щоб захистити державу.
В читальній залі бібліотеки розміщено виставку-інсталяцію «Під покровом твоїм Богородице», з матеріалами якої присутніх ознайомила бібліотекар Соловйова Н.О.
В бібліотечному кінозалі продемонстрували фільм «Козацькі байки», який із задоволенням переглянули запрошені гості.
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор