www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 5 грудня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Фонд соціального страхування України в Дніпропетровській області виплатив медикам понад 690 тисяч гривень компенсацій втраченого заробітку за час самоізоляції від COVID-19
Версія для друку Написати листа

У разі контакту з хворим на коронавірусну хворобу без засобів індивідуального захисту, медичні працівники мають право на отримання листка непрацездатності для проходження самоізоляції під медичним наглядом. Заробіток, який вони втрачають за час ізоляції від COVID-19, їм компенсує Фонд соціального страхування України.
Відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області прийняли на оплату 423 листки непрацездатності, виданих медичним працівникам для проходження самоізоляції за кошти ФССУ. Загальна сума компенсацій становить понад 690 тисяч гривень.
Нагадаємо, Фонд компенсує для медиків втрачений за час ізоляції від COVID-19 заробіток у розмірі 100% середнього доходу незалежно від тривалості страхового стажу. Оплата здійснюється, починаючи з шостого дня, перші п’ять днів фінансує роботодавець.
Затримки з виплат матеріального забезпечення, у тому числі в разі самоізоляції, у Фонді відсутні, фінансування здійснюється вчасно та в повному обсязі. Нагадаємо, дата фінансування допомоги від Фонду залежить від дати подання роботодавцем відповідної заяви-розрахунку.
Найбільше медичних працівників, які з початку пандемії пройшли оплачувану за кошти Фонду соціального страхування України самоізоляцію під медичним наглядом, зафіксовано у м. Дніпрі – 174 особи, м. Кривому Розі – 78 осіб, м. Кам’янське – 57 осіб, м. Новомосковську – 28 осіб.
Фінансування цих допомог здійснюється Фондом соціального страхування України за кошти фінансової допомоги, виділеної з фонду боротьби з COVID-19 на безповоротній основі відповідно до рішення Уряду.

      Управління виконавчої дирекції
      Фонду соціального страхування України
в Дніпропетровській області
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор