www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Рятувальники провели інструктажі щодо дотримання правил безпеки з жителями району
Версія для друку Написати листа

9 лютого особовим складом 65 державної пожежно-рятувальної частини та Криничанського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено інформаційно - роз’яснювальну роботу з жителями приватного житлового сектору у селі Українка.
Під час заходу рятувальники спілкувались з жителями вулиць Мирна та Шевченка, щодо необхідності бути особливо обережними, при користуванні опалювальними приладами. Рятувальники нагадали жителям вулиць про правила безпеки під час використання опаленння, яких слід дотримуватись і про які в жодному разі не слід забувати. Також наголосили на тому, що виникненню пожежі можна запобігти, та для цього слід обов'язково обговорити в сім'ї не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувального підрозділу, гасіння пожежі в початковій стадії, безпечної евакуації з помешкання.
Рятувальники нагадали номер виклику “Служби порятунку” та вручили інформаційні листівки. Для жителів вулиць, яких не було вдома на момент проведення роботи, було залишено інформацію в поштових скриньках.

Головний інспектор Криничанського РС ГУ
ДСНС України у Дніпропетровській області
майор служби ЦЗ Ю.В. Мурлян
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор