www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 26 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Шановні керівники підприємств, роботодавці!
Версія для друку Написати листа

Відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006року № 685/2006 «Про День охорони праці» в Україні було підтримано ініціативу Міжнародної організації праці з відзначення 28 квітня – Всесвітнього дня охорони праці.
У 2017 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією Міжнародної організації праці відзначатиметься під девізом – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

У зв’язку з цим відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Кам’янське Дніпропетровської області звертається до Вас з проханням:


- провести тиждень охорони праці;
- оформити куточки, стенди присвячені Дню охорони праці «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці»;
- організувати та провести на підприємстві конкурс на найбезпечніше робоче місце, виробничу дільницю (бригаду), кращих за показниками безпеки працівників.
А також до Вашої уваги надаємо «Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні»

https://drive.google.com/open?id=0B6fs2b6SPAyQakFTaEdGLXNlbUU - посилання на звернення

okhorona-prac-zvernennja 111.pdf
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор