Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua24 липня 2019 року День поля провели на базі фермерського господарства «Алігатор» Криничанського району за участю компаній «Євраліс Семенс», «BASF», «Вітера Україна» та «ТМІ».
Участь у заході взяли ряд керівників агроформувань Криничанського, Софіївського, П’ятихатського, Солонянського та Верхньодніпровського районів, які постійно проявляють інтерес до передових методів господарювання, новинок науки і техніки в аграрній сфері.
Гостей тепло вітали на криничанській землі голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Юрійович Громик, радник голови райдержадміністрації, голова райкому профспілки працівників АПК Віктор Васильович Стрельцов, голова ФГ «Алігатор» Олександр Володимирович Дорошенко, які побажали присутнім успіхів у проведенні даного семінару, в практичному застосуванні кращого європейського досвіду щодо нарощування виробництва сільськогосподарської продукції.
На зібранні аграріїв йшлося про вміле застосування практичних рекомендацій із впровадження сучасних зональних технологій вирощування посівів соняшника та кукурудзи на базі агроформування «Алігатор» від компанії «Євраліс Семенс», співпраця з яким триває вже сьомий рік. Дана компанія динамічно розвивається, удосконалює свій бренд як один з європейських лідерів-виробників насіння кукурудзи та олійних культур і на сьогодні вже представлена в багатьох країнах Європи. Якість та надійність пропонованого даною фірмою насіння здобули широке визнання.
Обговорювалися питання щодо системи захисту рослин від компанії «BASF» для забезпечення вищого потенціалу врожайності.
Представники компанії «Вітера Україна» ознайомили присутніх із системою позакореневого живлення.
Відбулася демонстрація в роботі сучасної сільгосптехніки Amazone від компанії «ТМІ» та тест-драйви Renault.
Комерційні фірми на часі беруть участь у сільськогосподарському виробництві не як конкуренти, а як помічники аграріїв. Сучасне сільське господарство поступально розвивається і саме такі фірми як «Євраліс Семенс», «BASF», «Вітера Україна» та «ТМІ» пропонують кращий європейський досвід нашим сільгоспвиробникам.
В ході проведення Дня поля відбувся обхід посівів кукурудзи та соняшника, де представники «Євраліс Семенс» розповіли про переваги гібридних сортів, що посіяні на даних ділянках, та їх стан на сьогоднішній день.
Для Криничанської райдержадміністрації питання розвитку агропромислового комплексу являються пріоритетними, адже район сільськогосподарський, має площу в 127 тис. га орних земель і від роботи в сфері АПК залежить наповнення бюджету, утримання соціальної сфери, покращення інфраструктури на селі.
Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації