Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


Історія зараховує до свого арсеналу ще один, 2018 рік, який стане продовженням багатогранного літопису незалежної України і нашої Криничанщини.
Земляки-криничанці зустрічають Новий рік – яскраве і радісне свято, як і належить людям, котрі живуть і працюють у цьому краї.
28 грудня 2018 року в Криничанській райдержадміністрації відбулася передноворічна урочиста оперативна нарада, участь у якій взяли начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій району, громадський актив району.
З теплими словами привітань звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч, який проаналізував здобутки в соціально-економічному житті району за 2018 рік, вклад керівного складу району у всі наявні досягнення, зупинився на планах на майбутнє.
Все робиться для блага людей, які у нас наполегливі, трудолюбиві, бажають жити під мирним небом і плідно працювати на криничанській землі, - зазначив Олег Васильович Гапіч та підкреслив, що підтримку та порозуміння у вирішенні назрілих питань життєдіяльності Криничанщини отримуємо від обласної державної адміністрації та її голови Валентина Михайловича Резніченка, обласної ради та її голови Гліба Олександровича Пригунова.
Відчутна вагома допомога району з боку першого заступника голови облдержадміністрації, депутата обласної ради Олега Миколайовича Кужмана, який постійно опікується проблемами району, бере участь у проведенні масових районних заходів.
Сприяють у вирішенні стратегічних питань життєдіяльності району народний депутат України Валентин Володимирович Дідич та депутат обласної ради від БПП «Солідарність» Сергій Васильович Кисіль.
Зі словами привітань звернулися до присутніх також голова Криничанського районного суду Вікторія Володимирівна Лісняк та Благочинний Криничанського району, настоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Благовіщення Пресвятої Богородиці ієрей Віталій Савко.
Вони зичили присутнім у залі аби Новий 2019 рік приніс землякам мир, спокій, благополуччя, здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні, успіхи та щастя.
Особливого забарвлення цьому урочистому заходу надали Дід Мороз та Снігурочка, музичний супровід, чудові пісні у виконанні аматорів сцени.
Концертна програма та влучно сказані слова гріли душу і серце кожного, хто був учасником такого незабутнього свята.
«Попрощавшись зі старим роком, - сказав голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч, - давайте подякуємо йому за те, що додав нам оптимізму і впевненості. Відчуваймо себе єдиною дружною, згуртованою родиною!
І не будемо забувати: багато у нас планів і роботи попереду та віримо, що наступного року будуть вагомі і реальні здобутки на теренах району і запанує мир на українській землі!»

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації