www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ТА ПИТАННЯ ПРОБАЦІЇ
Версія для друку Написати листа

В рамках співпраці між службою зайнятості та службою з питань пробації, 22 лютого 2019 року, у приміщенні відділу надання соціальних послуг в Криничанському районі Кам’янського міського центру зайнятості відбулась робоча зустріч, участь в якій взяли старший інспектор філії Державної установи «Центр пробації» у Криничанському районі Задорожній Олександр, завідувач сектору активної підтримки безробітних Півень Олена, завідувач сектору взаємодії з роботодавцями Мальцева Наталія та завідувач сектору організації працевлаштування населення Юлія Завгородня.
Представник центру пробації надав фахівцям центру зайнятості роз'яснення щодо основних положень Законів України: «Про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання», «Заміна невідбутої частини покарання більш м'яким», «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження та позбавлення волі на певний строк» та «Про пробацію».
Кожному хто звернувся до служби зайнятості фахівці допоможуть знайти роботу — тимчасову або постійну, взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру, отримати нову професію або підвищити кваліфікацію. «Спектр послуг служби зайнятості – дуже широкий та направлений на кінцеву адресну мету – працевлаштування кожної особи, яка хоче працювати, але активність самої особи – головне у процесі працевлаштування» - зазначила Олена Півень.
Старший інспектор центру пробації Задорожній Олександр цікавився правами та обов’язками шукачів роботи, які отримали статус безробітного, можливостями працевлаштування в районі, наявністю вакансій та створенням нових робочих місць та перспективними тенденціями сучасного ринку праці регіону, кількістю осіб із місць позбавлення волі, що перебувають на обліку в відділі надання соціальних послуг в Криничанському районі Кам’янського міського центру зайнятості, та труднощами під час надання їм соціальних послуг.
Під час зустрічі представнику центру пробації було презентовано новітні форми обслуговування населення, спрямовані на запобігання безробіттю.
В процесі спілкування досягли домовленості щодо подальшої співпраці: спланували спільний захід служби зайнятості та центру пробації.


Т.В. Стефанюк
заступник директора — начальник відділу
надання соціальних послуг у Криничанському районі
Кам'янського міського центру зайнятості


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор