www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» став переможцем Проекту підтримки сфери охорони здоров’я, що реалізується в рамках співпраці Дніпропетровської облдержадміністрації, асоціації ОТГ області та німецької федеральної компанії GIZ
Версія для друку Написати листа

23 березня 2017 року в м. Дніпро відбулася прес-конференція з нагоди оголошення деталей надання Німецьким урядом експертної та матеріально-технічної допомоги у сфері охорони здоров’я Дніпропетровської області.
В Проекті підтримки сфери охорони здоров’я, що реалізується в рамках співпраці Дніпропетровської облдержадміністрації, асоціації об’єднаних територіальних громад Дніпропетровської області та німецької федеральної компанії GIZ, яка діє за дорученням Уряду Німеччини, брали участь медичні заклади області.
Ми стали переможцями! Під час конференції КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» отримав два комплекти діагностичного обладнання для сімейних лікарів (сумка сімейного лікаря, до набору якої входить медичне обладнання, передбачене МОЗ України) для первинного огляду пацієнтів.

Т.І. Здохленко,
головний лікар КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД»Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор