www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 5 грудня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Сплата за доставку газу - тепло та затишок у кожній оселі
Версія для друку Написати листа

В Україні триває опалювальний сезон. Тому АТ «Дніпропетровськгаз» акцентує увагу клієнтів на необхідності своєчасної сплати за доставку газу. Саме від отримання компанією коштів за розподіл палива залежить безперебійна і надійна доставка газу споживачам під час холодів.
Оплата за послуги Оператору ГРМ – це життєво необхідний обсяг фінансування, завдяки якому АТ «Дніпропетровськгаз» регулює та підтримує тиск для подачі газу в оселі; ремонтує газопроводи та обладнання на них; реагує на виклики по телефону 104 та аварійні ситуації; безкоштовно повіряє, ремонтує та замінює лічильники газу.
Усе це компанія робить для того, щоб безперебійно та безпечно доставляти газ до кожного споживача. АТ «Дніпропетровськгаз» обслуговує 18 тис км газопроводів та 606 тис побутових споживачів.
Сплачувати за розподіл блакитного палива можна багатьма способами: у відділенні банку, на пошті, через платіжні термінали.
Реквізити АТ «Дніпропетровськгаз» для перерахування коштів від фізичних осіб за послуги розподілу природного газу:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «Дніпропетровськгаз»
МФО 300119
ЄДРПОУ 03340920
IBAN UA343001190000026006044266001
АТ "Альянс Банк"
Призначення платежу - за послуги розподілу природного газу, особовий рахунок, ПІБ, адреса.
Але набагато зручніше робити це онлайн: в Особистому кабінеті на сайті 104.ua; за допомогою чат-ботів «7104ua» у Viber та «7104ua» у Telegram та за допомогою мобільних додатків 104Mobile для Android та 104Mobile Light для iPhone.
Наближується кінець року і в усіх споживачів ще є можливість піти у новий 2021 рік без боргів! Оплата за доставку природного газу – це, в першу чергу, інвестиція у власний комфорт та безпеку. Напередодні новорічних свят тепло та затишок – це найкращий подарунок для кожного.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор