www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Аграрії Криничанського району готові до проведення весняно-польових робіт 2017 року
Версія для друку Написати листа

За даними господарств під урожай 2017 року в районі посіяно 30,5 тис. га озимих зернових культур і 5351 га озимого ріпаку. На даний час згідно обстеженню озимих культур збереглось близько 30 тис. га озимих зернових.
Згідно робочого плану прогноз підживлення озимих зернових культур складає 29,5 тис. га, в тому числі локально 23,9 тис. га.
Для проведення цієї роботи вже закуплено 2,7 тис. тонн азотних добрив. На сьогодні підживлено локально - 8,85 тис. га озимих зернових культур, що складає 37 % до прогнозу.
За прогнозом під урожай 2017 року передбачається посіяти ярі культури на площі 74,7 тис. га, в т.ч. ярих зернових і зернобобових – 36,5 тис. га, технічних культур – 33 тис. га.
Під урожай нового року сільгосппідприємства при потребі 1622 тонни ярих зернових культур забезпечені власним насінням повністю. Для проведення сортозаміни і сортообміну закуплено 25 тонн базового насіння ярого ячменю і 8 тонн ярої пшениці.
Насіння соняшнику та кукурудзи закуплено в кількості 290 тонн, що становить 100 % до потреби.
Одним з вирішальних питань організованого проведення весняно-польових робіт, безумовно, є якісна підготовка машинно-тракторного парку. Сільськогосподарські підприємства усіх форм власності в основному завершили ремонт та підготовку техніки.
Відремонтовано 96% тракторів та сільськогосподарського обладнання. Закуплено 2 тис. тонн дизельного польного, що становить 88 % до потреби; 759 тонн бензину – 77 % до потреби; 110 тонн масел – 92 %. Пройшли переатестацію 103 трактористів-машиністів з питань охорони праці та правил дорожного руху.

В.В. Стрельцов,
радник голови Криничанської райдержадміністрації з питань агропромислового комплексу


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор