www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 15 липня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Нараду із сільськими головами проведено в Криничанській райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

16.08.2019 року в Криничанській райдержадміністрації за дорученням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького проведено нараду із сільськими головами, де розглянуто ряд актуальних питань.
Зокрема, йшлося про осінній призов 2019 року до Лав Збройних Сил України на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» (А.В. Коровкін, військовий комісар районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки); про право розпоряджатися сільськими та селищними радами землями сільськогосподарського призначення (І.Г. Литовченко, заступник начальника відділу Держгеокадастру у Криничанському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області); про виконання районного бюджету за поточний період 2019 року (О.І. Назаренко, заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації); про легалізацію оподаткування одноосібників (С.В. Неклеса, начальник Криничанського відділення ОДПІ); про транспортування померлих осіб без реєстрації до місця проведення експертизи (В.В. Мирошниченко, заступник начальника Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області); про пожежі в екосистемах на територіях громад (М.І. Тарасенко, начальник Криничанського районного сектору Головного управління ДСНС України).
Досить актуальним було обговорення питання призовної кампанії, зокрема, наявних проблем стосовно комплектування призовників, оповіщення, звірки облікових даних, порядку та правил проходження ними медичного догляду.
Олег Петрович Карнацький зауважив, що голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч постійно акцентує на актуальності порушеного питання, на необхідності докласти максимум зусиль для виконання поставлених завдань.
При обговоренні питань стосовно можливих пожеж в екосистемах на територіях громад наголошувалося на необхідності взаємодії районного сектору Головного управління ДСНС України з сільськими радами в усуненні даних проблем.
Стосовно легалізації оподаткування одноосібників йшлося про необхідність проведення інвентаризації земельних ділянок у кожній сільській раді та відображення реальних сум доходів в деклараціях за поточний період.
Нарада пройшла в діловій, конструктивній обстановці. Відбулося зацікавлене обговорення всіх проблемних питань, які хвилюють сільських голів.
Підсумовуючи дану нараду, Олег Петрович Карнацький зауважив на необхідності докласти максим зусиль до реалізації поставлених завдань з метою задоволення потреб населення та забезпечення належного рівня життєдіяльності району.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор