www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

03 грудня 2018 року під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, стан криміногенної ситуації в районі, хід опалювального періоду 2018-2019 р.р., соціальний захист пільгових категорій населення, стан призначення субсидій на житлово-комунальні послуги, надання медичних послуг населенню, якість харчування школярів, попередження бездоглядності підлітків та інше.


Розпочинаючи оперативну нараду, Олег Васильович Гапіч проаналізував стан справ у районі, зокрема, в бюджетній сфері, стосовно криміногенної ситуації, соціального захисту дітей з кризових родин тощо.
На оперативній нараді з кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
Зокрема, начальнику фінансового управління райдержадміністрації Тетяні Миколаївні Радчук доручено тримати на постійному контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників.
Начальнику Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Володимиру Миколайовичу Кіяниці доручено у подальшому тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, забезпечити своєчасне реагування на наявні факти правопорушень та інформування районної державної адміністрації про дані випадки.
Начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Василю Івановичу Миколайчуку доручено тримати на постійному контролі питання соціального захисту пільгових категорій населення, призначення субсидій домогосподарствам на житлово-комунальні послуги.
Начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Олександру Васильовичу Діброві дано доручення тримати на постійному контролі стан справ у кризових сім’ях, де батьки зволікають з виконанням своїх безпосередніх батьківських обов’язків, з метою попередження дитячої бездоглядності.
Виконуючому обов’язки начальника Криничанського РЕМ технічної дирекції ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» Володимиру Григоровичу Сергі рекомендовано тримати на контролі питання безперебійного забезпечення енергопостачанням споживачів району, звертаючи першочергову увагу на заклади бюджетної сфери.
Головному лікарю КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяні Іванівні Здохленко рекомендовано тримати на постійному контролі питання будівництва лікарської амбулаторії в с. Адамівка.
Було звернуто увагу головного лікаря КЗ «Криничанська ЦРЛ» ДОР Арнодіка Камойовича Каграманяна на необхідність забезпечення необхідного температурного режиму в очолюваному ним закладі та створення належних умов для перебування медичного персоналу та пацієнтів.
Підсумовуючи оперативну нараду, голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч наголосив, що всі доручення, дані на оперативній нараді, повинні бути неухильно виконані з координацією всіх наявних зусиль для забезпечення належного рівня життєдіяльності району.


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор