www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Заступник голови Криничанської райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець привітала працівників Криничанської виробничої дільниці з експлуатації газового господарства на урочистому зібранні з нагоди професійного свята
Версія для друку Написати листа

Щороку в Україні відзначається цілий ряд професійних свят, але цього разу на Криничанщині, як і в державі, вшанували тих, хто присвятив своє життя нелегкій роботі по безперебійному постачанню голубого палива на виробничі, соціально-побутові об’єкти, в оселі мешканців району, щоб всім було тепло і зручно.
Колектив Криничанської виробничої дільниці з експлуатації газового
господарства успішно справляється з поставленими завданнями, є взірцем дисциплінованості і високого професіоналізму.
07 вересня 2018 року тут відбулося урочисте зібрання з нагоди професійного свята - Дня працівників газової промисловості України.
Від районної державної адміністрації з привітальним словом звернулася до присутніх заступник голови райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець, яка передала щирі вітання від голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча, зазначила, що працівники газової служби району гідно виконують покладені на них обов’язки, орієнтуються у нових ситуаціях, демонструють глибокі знання інструктивних вимог, правильне прийняття рішень, принциповість у питаннях забезпечення своєчасних розрахунків користувачами за газ, а також подякувала за сумлінну працю, побажала щоб вміння та навички і надалі допомагали приймати виважені ділові рішення, модернізувати галузь, поліпшувати економіку району.
А яке ж свято без нагород? Адже за показниками в роботі стоять працівники – старанні, принципові, наполегливі, з почуттям високої відповідальності.
На урочистому зібранні за професіоналізм у справах, досягнення високих виробничих показників, вагомий внесок у розвиток газової промисловості України та з нагоди професійного свята Подяки голови Криничанської райдержадміністрації були удостоєні: Сергій Семенович Савченко – слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування; Олександр Володимирович Пластун – майстер групи ВБСГ; Олег Петрович Ніколенко – слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування; Микола Сергійович Голомутько – монтер із захисту підземних газопроводів від корозії.
Нехай цей святковий день додасть кожному працівнику газової служби Криничанського району нових сил для реалізації поставлених завдань!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністраціїВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор