www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ: Проведено інформаційну годину в районній бібліотеці для дорослих
Версія для друку Написати листа

Сімейне законодавство регулює сімейні відносини з метою зміцнення сім'ї як соціального інституту і як союзу конкретних осіб, утвердження почуття обов'язку перед батьками, дітьми та іншими членами сім'ї, побудови сімейних відносин на паритетних засадах, на почуттях взаємної любові та поваги, взаємодопомоги і підтримки; забезпечення кожної дитини сімейним вихованням, можливістю духовного та фізичного розвитку.

Дійсно, в сім’ї можна знайти підтримку, любов та затишок. Але, трапляється так, коли один із подружжя нехтує правом іншого або порушує чи не виконує обов’язки. Як захистити ти свої права та куди звертатися?

Саме сімейні правовідносини стали предметом обговорення в Криничанській районній бібліотеці для дорослих 12 лютого 2020 року. Керівник бюро правової допомоги надавала роз’яснення про те яке майно є спільною сумісною власністю подружжя та про порядок його поділу. Говорили про розмір аліментів на утримання дітей та інші питання.

На завершення представник бюро надала для розповсюдження серед читачів буклетів системи безоплатної правової допомоги з відповідних питань

Криничанське бюро правової допомоги Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою: смт. Кринички, вул. Виконкомівська, б. 17, к. 15,16.
Графік роботи: Понеділок-П'ятниця з 08:00 до 17:00.
Контактний номер телефону бюро: (05654) 9-20-62


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор