www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

06 березня 2017 року під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, керівників підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, стан захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, стан криміногенної ситуації в районі, приведення у належний стан доріг державного та місцевого значення, підвіз школярів та інше.
З кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
На початку оперативної наради Олег Васильович Гапіч проінформував про кадрові зміни в райдержадміністрації та представив провідного інспектора відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Олену Олександрівну Фролову.
Учасники наради вшанували хвилиною мовчання пам'ять трагічно загиблого учасника АТО 25-річного Віктора Гаркавця із с. Затишне, який пішов із життя 28 лютого 2017 року.
Стосовно виконання бюджету району начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Миколаївна Радчук проінформувала присутніх, що станом на 01 березня 2017 року до загального фонду місцевого бюджету району спільно з бюджетами територіальних громад надійшло 12866,9 тис. грн. власних доходів, що становить 123,8 відсотків від плану січня-лютого (10395,1 тис. грн.).
План 2-х місяців по доходах бюджету району без врахування ОТГ виконано в сумі 5262,7 тис. грн., або на 110,0 відсотків, сума перевиконання складає 476,7 тис. грн. До загального фонду бюджетів ОТГ надійшло 7604,2 тис. грн., або 135,6 відсотків від плану.
Власні доходи загального фонду районного бюджету виконані в сумі 2184,9 тис. грн., або на 149,3 відсотків (план 1463,1 тис. грн.). Сума перевиконання становить 721,8 тис. грн.
За березень з державного бюджету та з бюджетів ОТГ до районного бюджету освітня та медична субвенція надійшли в повному обсязі.
По бюджетних установах заробітна плата з нарахуваннями за 2 половину лютого місяця виплачена в сумі 6183,8 тис. грн.
З початку березня місяця бюджетними установами профінансовані енергоносії в сумі 3,1 тис. грн., в тому числі: електроенергія - 2,4 тис. грн., природний газ - 0,7 тис. грн.
На оперативній нараді Тетяні Миколаївні Радчук доручено тримати на контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників, щоб район функціонував без обмежень та перебоїв, а також виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ у встановлені терміни.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ганна Вікторівна Манко поінформувала присутніх, що в усіх загальноосвітніх школах району, як і належить, триває навчально-виховний процес, навчальні заклади опалюються, гарячим харчуванням школярі забезпечені, підвіз здійснюється. Їй дано доручення в подальшому тримати дані питання на контролі, щоб учні загальноосвітніх шкіл району мали належні умови для здобуття якісної освіти.
Тимчасово виконуючому обов’язки начальника Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Миколі Миколайовичу Пономаренку доручено в подальшому тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, забезпечити своєчасне реагування на наявні факти правопорушень, зокрема, відстежувати можливі випадки реалізації наркотичних засобів.
Начальнику філії «Криничанський райавтодор» Кирилу Вікторовичу Марченку було дано доручення тримати на постійному контролі своєчасне та якісне виконання ремонтних робіт на автошляхах району.
Начальнику відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Надії Іванівні Руденко дано доручення забезпечити належний рівень проведення урочистого районного заходу з нагоди відзначення міжнародного жіночого Дня 8 Березня.
Заступнику голови райдержадміністрації Антоніні Іванівні Лісовець дано доручення відпрацювати питання організації бухгалтерського обліку з відповідними службами КЗ «Криничанська ЦРЛ».
Начальнику Криничанського РЕМ ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» Віталію Івановичу Корнієнку доручено підготувати матеріал для розміщення на офіційному сайті району та в районній громадсько-інформаційній газеті «Нові рубежі» щодо недопущення крадіжок трансформаторного масла, яке є непридатним для використання автомобілями чи іншою технікою.
На оперативній нараді начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Олександру Васильовичу Діброві доручено спільно з Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводити систематичні рейди в кризові сім'ї з метою вивчення стану справ по виконанню батьками своїх обов’язків по вихованню дітей.
Головному спеціалісту Управління Держпродспоживслужби у Криничанському районі Юрію Васильовичу Білоусу доручено постійно моніторити ситуацію з метою унеможливлення виникнення стихійних сміттєзвалищ на території району.
Підсумовуючи оперативну нараду, Олег Васильович Гапіч наголосив, що на першому плані у кожного керівника підприємства, установи чи організації району повинні бути люди і для посадовців різних служб району необхідні вектори співпраці з метою задоволення потреб населення та забезпечення належного рівня життєдіяльності району.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор