www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
До відома депутатів Криничанської районної ради,сільських та селищних рад району!
Версія для друку Написати листа

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 20 серпня 2018 року № 46 -р двадцять шоста сесія районної ради VІІ скликання відбудеться 31 серпня 2018 року о 10-й годині в сесійному залі районної ради.
ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО
пленарного засідання двадцять шостої сесії Криничанської районної ради VІІ скликання

1. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 04 серпня 2016 року № 23-8/ VІІ «Про Програму фінансової підтримки громадської організації «Криничанська районна організація воїнів АТО «ПАТРІОТ» на 2016-2018 роки».

2.Про безоплатну передачу майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Криничанського району до комунальної власності Червоноіванівської селищної ради.

3.Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 28 липня 2005 року №3-23/УІІ «Про Програму «Питна вода Криничанщини на 2006-2020 роки».

4.Про передачу майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Криничанського району.

5.Про надання згоди на прийняття майна до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Криничанського району.

6.Про трудові відносини з керівниками комунального підприємства та комунального закладу, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Криничанського району.

7.Про призначення керівників комунальних закладів культури, що належать до спільної власності територіальних громад
сіл, селищ Криничанського району.
8.Про надання дозволу на укладення договору оренди нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Криничанського району Дніпропетровської області та погодження умов договору оренди.

9.Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Криничанського району.

10.Про реорганізацію комунального закладу охорони здоров’я «Криничанський Центр первинної медико - санітарної допомоги».

11.Про затвердження статуту Семенівської середньої загальноосвітньої школи Криничанського району Дніпропетровської області в новій редакції.

12.Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року № 3-21/УІІ «Про районний бюджет на 2018 рік».

13.Про соціальну підтримку онкохворих у Криничанському районі.

14.Про направлення на навчання до Дніпропетровського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

15.Різне.
Порядок проведення сесії:
Реєстрація депутатів районної ради з 9.45
Відкриття пленарного засідання районної ради о 10.00

Проекти рішень 26 сесії районної ради VІІ скликання оприлюднені на офіційному Веб-сайті Криничанського району за адресою: www.krinich-rn.qov.ua в розділі «Офіційні документи районної ради». В паперовій формі проекти рішень можна отримати в загальному відділі районної ради (каб. № 3).


Голова районної ради Н.С.КОБЗАР


Коваль Т.І.
9-14-04Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор