www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 лютого 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Оперативно усуваємо наслідки негоди
Версія для друку Написати листа

Наслідки останньої негоди – сильного буревію та дощу спричинили чимало руйнувань на території Криничанського району. Постраждали ряд шкіл, дошкільних навчальних закладів та чимало приватних будинків. Пориви вітру сягали такої сили, що зносили повністю будинки. Було знеструмлено 46 населених пунктів району.
Найбільше постраждали села Світлогірське, Промінь, Єгорівка, Володимирівка, Степанівка, Рогівське, Преображенка, Адамівка, Українка та смт Аули та Кринички.
В Криничанській райдержадміністрації створено штаб з ліквідації наслідків стихії під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча. Сільські та селищні голови активно діяли у даній надзвичайній ситуації.
Станом на 02.07.2018 року в населених пунктах району ведуться роботи по відновленню електропостачання та ремонту дахів.
В Криничанському РЕМі створено 8 мобільних груп для відновлення електропостачання приватному сектору та підприємствам, установам і організаціям різних форм власності.
Величезна вдячність мешканцям населених пунктів, які виявили небайдужість у складній ситуації і за власною ініціативою, згуртувавшись, долали наслідки негоди: пиляли повалені дерева, розчищали від них дороги, поновлювали дахи будівель.
З матеріального резерву райдержадміністрації видано 300 одиниць шиферу фізичним та юридичним особам для перекриття дахів.
Загалом дані питання залишаються на особистому голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча, який докладає всіх зусиль для оперативного усунення наслідків негоди, щоб господарі постраждалих приміщень якомога швидше відчули комфорт та зручність.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор