www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Робочу нараду із сільськими головами та головами об’єднаних територіальних громад проведено в Криничанській райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча в райдержадміністрації відбулася робоча нарада із сільськими головами та головами об’єднаних територіальних громад.
Участь у нараді взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, військовий комісар Криничанського районного військового комісаріату, підполковник Вадим Андрійович Коровкін, головний лікар КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяна Іванівна Здохленко, головний лікар КЗ «Криничанська ЦРЛ» Арнодік Камойович Каграманян, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олександр Васильович Діброва, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Микола Миколайович Пономаренко, директор районного ЦСССДМ Ірина Дмитрівна Одринська, головний спеціаліст Управління Держспоживслужби у Криничанському районі Юрій Васильович Білоус, завідувач архівного сектору райдержадміністрації Володимир Михайлович Міляр, начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Тетяна Миколаївна Дмитренко та інші.
На нараді розглядалися питання щодо організації військового обліку в сільських радах та ОТГ, підготовку до проведення весняного призову на строкову військову службу, про упорядкування документів обліку в сільських радах та ОТГ, про взаємодію управління Держспоживслужби з сільськими головами та головами ОТГ по недопущенню розповсюдження АЧС (африканської чуми свиней) на території Криничанського району, про соціальний захист дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Військовий комісар Криничанського районного військового комісаріату підполковник Вадим Андрійович Коровкін звернувся до сільських голів та голів ОТГ з пропозицією упорядкувати базу даних стосовно юнаків призовного віку, які придатні до проходження строкової служби, щоб був належний облік даної категорії громадян. А голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч підкреслив, що це питання державної ваги, зволікати з яким недопустимо і дав доручення сільським головам та головам об’єднаних територіальних громад відповідально поставитися до виконання поставленого завдання.
Завідувач архівного сектору райдержадміністрації Володимир Михайлович Міляр звернувся до керівників громад району з роз’ясненням щодо термінів здачі відповідних документів у районний архів.
Досить жвавим було обговорення питання щодо взаємодії управління Держспоживслужби у Криничанському районі із сільськими головами та головами ОТГ по недопущенню розповсюдження АЧС (африканської чуми свиней) на території Криничанського району.
А про роботу по соціальному захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, доповів присутнім на нараді начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олександр Васильович Діброва.
Голова райдержадміністрації закликав голів громад вжити всіх необхідних заходів для активізації роботи голів опікунських рад, тримати на постійному контролі кризові сім’ї, щоб для підростаючого покоління були створені належні умови для фізичного та гармонійного розвитку.
Нарада пройшла в діловій, конструктивній обстановці. Присутнім на нараді дано вичерпні відповіді на підняті питання.
Підсумовуючи розглянуті питання, Олег Васильович Гапіч наголосив, що на першому плані у кожного сільського голови чи голови об’єднаної територіальної громади повинні бути люди і вони мають постійно дбати про забезпечення належного рівня життєдіяльності своїх громад та максимального задоволення потреб населення.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор