www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 25 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
День усиновлення – привід висловити слова вдячності всім тим людям, чия наполеглива праця та активна суспільна позиція допомагають по-родинному вирішувати проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
Версія для друку Написати листа

Згідно Указу Президента України №1088/2008 від 27.11.2008 року щорічно 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. Це свято великого серця, безкорисної любові та безмежної доброти. Символічно і невипадково його відзначають в день християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.
Кожне свято, і навіть невелике досягнення – це щоденна, кропітка і відповідальна робота працівників державних органів, служб, закладів, громадських та благодійних організацій. Протягом 9 місяців 2018 року у Криничанському районі усиновлено 2 дітей, 39 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Криничанського району виховується в дитячих будинках сімейного типу, 12 дітей району знайшли сімейний затишок в прийомних сім’ях. Ці родини дали кожній дитині, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму, відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.
Шановні батьки - усиновлювачі, опікуни, піклувальники, батьки-вихователі! Нехай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти! Хай щедрість та милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидають ваші серця! Сподіваємося, що з кожним роком буде збільшуватися кількість родин району, що дадуть прихисток дітям, які не мають рідної сім’ї.
Висловлюємо слова вдячності всім тим людям, чия наполеглива праця та активна суспільна позиція допомагають вирішити проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Кожна дитина має право і повинна мати сім’ю, маму і тата – це закон життя!

О.В. Діброва,
начальник служби у справах дітей
Криничанської райдержадміністрації

А.О. Столярчук,
в.о. директора Криничанського
районного ЦСССДМ


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор