Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


За ініціативи голови Криничанської райдержадміністрації Балюка Ю.В. 24.12.2019 року було проведено семінар-нараду з питань завершення процедури приєднання до утворених ОТГ згідно Перспективного плану формування територій громад Дніпропетровської області та актуальних питань соціально-економічного розвитку району.
В семінар-нараді взяли участь директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Тертишна О.А., голова Криничанської районної ради Кобзар Н.С. голови ОТГ, сільські голови та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
Голова райдержадміністрації Балюк Ю.В. у вступному слові зазначив, що завершення децентралізації є пріоритетним завданням районної влади.
Перспективи подальшого процесу децентралізації, зокрема у Криничанському районі, фахово було анонсовано Тертишною О.А. - директором Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування
Олена Тертишна розповіла про нюанси реформи в цілому і перспективи добровільного приєднання громад до вже діючих Божедарівської та Криничанської ОТГ, пояснила процедуру приєднання сільських рад до ОТГ.
Процес приєднання був обговорений персонально з 9 сільськими головами району, які мали можливість поставити конкретні питання директору ЦРМС та отримали конкретні фахові відповіді.
«Укрупнення громади підвищить інвестиційну привабливість ОТГ, допоможе створити ефективну логістику надання адміністративних послуг. На старостинських округах організують систему віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАПу. Сільські мешканці зможуть користуватися інфраструктурою та сферою послуг громади», – зазначила Олена Тертишна.
На території Криничанського району створено чотири із запланованих об’єднаних територіальних громад відповідно до Перспективного плану формування територій громад Дніпропетровської області, які відкриті та працюють по питанню приєднання своїх територій.
29 грудня 2019 року відбудуться додаткові вибори депутатів до Божедарівської ОТГ в зв’язку з приєднанням Катеринопільської сільської ради.
Також голова райдержадміністрації Балюк Ю.В. звернув увагу на актуальні питання соціально-економічного розвитку району та завершення бюджетного року.Криничанська райдержадміністрація