Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


22.01.2019 року в Центральному парку смт Кринички біля пам’ятника Великому українському Кобзареві Тарасу Григоровичу Шевченку відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня Соборності України, участь у якому взяли працівники райдержадміністрації, представники підприємств, установ та організацій району, депутати районної ради, громадські активісти.
Відчувався патріотичний дух і налаштованість людей до участі у святі, що єднає країну.
Щиро привітав присутніх з вагомим державним святом та передав вітання від голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча перший заступник голови райдержадміністрації, учасник АТО Олег Петрович Карнацький, який зазначив, що питання єдності та консолідації українського народу відіграють велику роль у політичному, економічному та соціальному розвитку нашої держави, виступають запорукою успішного вирішення назрілих проблем.
У його промові було підкреслено, що День 22 січня 1919 року назавжди залишиться в історії українського народу як свято Соборності України. Це - один з прекрасних моментів нашої історії. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація.
А земляки-криничанці йдуть правильним шляхом і розуміють: разом ми повинні зберегти нашу державу, примножити її силу, авторитет і можливості. Тож відстоюємо державність, соборність, незалежність, гідність і свободу – реальні цінності, які найбільше шанують у суспільстві.
І на сьогодні, - зазначив Олег Петрович Карнацький, - важливий крок зробив Президент України Петро Олексійович Порошенко на шляху утвердження незалежності та соборності держави, адже віднині маємо єдину помісну церкву в Україні. Про це мріяли численні покоління наших земляків, а справдилося таке доленосне бажання лише зараз.
Квіти вдячності лягли цього дня до пам’ятника Великому Кобзарю – Тарасу Григоровичу Шевченку, який понад усе любив Україну і мріяв, щоб українці були вільними, незалежними людьми та гордилися своєю державою, а також до Дошки Пам’яті Героям Небесної Сотні та землякам-криничанцям, загиблим у зоні АТО, де учасники заходу вклонилися їх величним подвигам в ім’я збереження державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації