www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 26 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Вручили ключі від службового автомобіля марки «Renault» сімейному лікарю Адамівської сільської лікарської амбулаторії
Версія для друку Написати листа

На виконання Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» та в рамках Програми Президента України «Сільська медицина» 19 лютого 2019 року біля приміщення Адамівської сільської ради голова Криничанської райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч вручив ключі від службового автомобіля марки «Renault» сімейному лікарю Адамівської сільської лікарської амбулаторії.
Участь у даному заході взяли заступник голови райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець, головний лікар КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяна Іванівна Здохленко, сільський голова Ольга Володимирівна Литвиненко, актив громади.

На виконання Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» та в рамках Програми Президента України «Сільська медицина» за кошти Державного бюджету в с. Адамівка зводиться сучасне типове приміщення лікарської амбулаторії з житлом для сімейного лікаря.
Це буде енергоефективна будівля, споруджена за типовим проектом і забезпечена сучасним обладнанням.
В новій амбулаторії загальної практики сімейної медицини первинну медичну допомогу отримуватимуть жителі місцевої територіальної громади.
Будівництво ведеться активними темпами і планується введення в дію закладу у поточному році.
В Дніпропетровській області на часі зводиться таких 18 амбулаторій і з них дві – в Криничанському районі.
Голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч зазначив, що найбільшим багатством для кожної людини є здоров’я і боротьба за нього є честю і благородною справою. Тож медична реформа абсолютно актуальна і дуже важлива саме для сільського населення.
В Адамівці передбачається проведення капітального ремонту дороги по вул. Центральна та забезпечення якісного асфальтового покриття до лікарської амбулаторії.
Сільський голова Ольга Володимирівна Литвиненко, сімейний лікар місцевої СЛА ЗПСМ Катерина Іванівна Степаненко, місцеві жителі, які прибули на даний захід, висловлювали щиру вдячність на адресу обласної державної адміністрації та її голови Валентина Михайловича Резніченка і першого заступника голови Олега Миколайовича Кужмана та обласної ради і її голови Гліба Олександровича Пригунова, які забезпечують розуміння та підтримку Криничанському району і сприяють у вирішенні актуальних питань.
Керівники органів виконавчої влади району побували цього дня на місці будівництва майбутньої лікарської амбулаторії.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор