www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Проведено зустріч представників Криничанської районної громадської організації воїнів АТО «Патріот» з представниками громадської організації «Патріот-2015» м. Кам’янське
Версія для друку Написати листа

В Криничанській райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено зустріч представників Криничанської районної громадської організації воїнів АТО «Патріот» з представниками громадської організації «Патріот-2015» м. Кам’янське.
Йшлося про вступ Криничанської районної громадської організації воїнів АТО «Патріот» (голова Сергій Васильович Іщенко) до Всеукраїнської громадської спілки «Єдина родина України».
Це допоможе налагодити зв’язки між обласними, районними, міськими громадськими організаціями даного спрямування та покращить комунікацію з органами місцевої влади у вирішенні питань медичного, правового та соціального захисту учасників АТО.
Потрібна конструктивна співпраця, адже спільними зусиллями буде досягнуто позитивних результатів у підтримці учасників АТО та їх родин, вшануванні пам’яті героїв та національно-патріотичному вихованні підростаючих поколінь.
Саме на цих питаннях детально зупинився у своєму виступі голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч.
Учасники зустрічі поклали квіти вдячності до Дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні та земляків-криничанців, загиблих у зоні АТО.
Панахиду за загиблими провів Благочинний Криничанського району, настоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Благовіщення Пресвятої Богородиці ієрей Віталій Савко.
Криничанці зичили гостям із м. Кам’янське миру, спокою, злагоди, благополуччя, здоров’я, впевненості у кращому завтрашньому дні та висловлювали сподівання на нові партнерські зустрічі.
Питання соціального захисту учасників АТО є досить актуальними для району і перебувають на постійному особистому контролі голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча.


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністраціїВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор