www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 12 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Відпочинок у пришкільних таборах влітку 2019 року
Версія для друку Написати листа

В рамках оздоровчої кампанії у 2019 році на базі 13 шкіл Криничанського району організовано відпочинок та оздоровлення дітей 1-4 класів та дітей пільгових категорій.
Для реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок та оздоровлення із районного бюджету було виділено 189 тис.грн. для харчування 318 учнів з 03 по 21 червня 2019 року.
Відділ освіти, молоді та спорту Криничанської райдержадміністрації провів відповідну попередню роботу для забезпечення належного функціонування пришкільних таборів відпочинку: на обласному рівні було погоджено меню для школярів, здійснено об’їзд і прийомку територій, де відпочиватимуть діти, проведено в системі «Прозоро» закупівлю продуктів харчування, затверджено режим і плани роботи, підписано листи Держпродспоживслужбою у м. Кам’янське.
Діти з великим задоволенням після напруженого навчального року приходили на пришкільні майданчики. Це і спілкування, і цікаві ігри, й спортивні змагання, і екскурсії.
Вчителі та вихователі докладали максимум зусиль для створення доброго емоційного настрою.
Кожна дитина заслуговує на те, щоб завжди відчувати щасливі та безтурботні миті дитинства, адже щаслива дитина виростає хорошою людиною.

І.Д. Одринська,
начальник відділу освіти, молоді та спорту
Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор