Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


За сприяння та спонсорській допомозі депутата Криничанської районної ради Віктора Івановича Мирошниченка, депутатів Криничанської селищної ради Вікторії Мирошниченко та Ольги Надригайло в Новопушкарівському сільському клубі 9 березня 2017 року відбувся концерт з нагоди Міжнародного жіночого Дня 8 Березня та 203-ї річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка.
Подарували це свято В’ячеслав та Євгенія Кошмани, вокальний ансамбль районного Будинку культури «Душі криниця», підбадьорили настрій своїми гуморесками Олександра Нестеренко та Валентина Прокопенко.
Глядачів зворушило акапельне виконання пісні «Реве та стогне Дніпр широкий» за участю Віктора Івановича Мирошниченка.
Мешканці с. Новопушкарівка висловили слова вдячності спонсорам та аматорам художньої самодіяльності за подароване свято. Завідувач сільського клубу В’ячеслав Кошман запевнив, що в подальшому будуть проходити свята за участю жителів сіл Новопушкарівка та Новопідгірне.
По завершенню заходу всіх присутніх Віктор Іванович Мирошниченко привітав зі святом та пригостив чаєм та солодощами.
Дуже приємно було бачити усміхнені обличчя жінок-трудівниць.
Хочеться, щоб кожен їх день був сонячним і радісним, щоб довкола панували любов і гармонія, розквітали квіти й звучала музика, щоб кожна жінка завжди була усміхнена, сповнена надій та оптимізму.

Н.І. Руденко,
начальник відділу культури, туризму,
національностей та релігій Криничанської райдержадміністрації