www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Районний захід з підведення підсумків збирання врожаю ранніх зернових культур урожаю 2018 року проведено на Криничанщині
Версія для друку Написати листа

15 серпня 2018 року на базі ТОВ «АФ «Вікторія» проведено районний захід з підведення підсумків збирання врожаю ранніх зернових культур 2018 року, який став доброю нагодою вкотре відзначити керівників сільгосптовариств, фермерів, невтомних хліборобів - творців продовольчого достатку у рідному краї. Участь у святі обжнивок взяли: перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Олег Миколайович Кужман, голова Криничанської районної державної адміністрації, депутат районної ради Олег Васильович Гапіч, начальник управління агропромислового розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації Вадим Олексійович Удовицький, голова обкому профспілки працівників агропромислового комплексу Галина Миколаївна Смирна, депутат обласної ради, засновник ряду агроформувань району Сергій Васильович Кисіль, значна когорта аграріїв, голови селищних та сільських рад Криничанського району.

Криничанський район сільськогосподарський. На його теренах вершиться сама свята справа на землі – вирощується хліб і забезпечується продовольчий достаток. Понад 80 % надходжень до районного бюджету поступає саме з аграрного сектору економіки.
А це 34 сільгосптовариства, 8 приватних підприємств, 299 фермерських господарств, 3 кооперативи, 9 державних підприємств. На полях району працюють 1302 трактори, комбайнів, а в цілому у галузі сільського господарства задіяно 1199 чоловік.
Цьогорічні жнива на теренах Криничанщини пройшли організовано, всі ланки збирального комплексу працювали чітко, як один механізм.
Запорукою успіху трудових колективів була вчасно підготовлена техніка, а головними чинниками – мудрість, знання технології землеробства, досвід та професіоналізм керівників агроформувань, відданість справі спеціалістів та працівників господарств.
Перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Миколайович Кужман передав теплі і щирі вітання аграріям району з успішним завершенням збирання врожаю ранніх зернових культур від голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Михайловича Резніченка, зазначив, що область буде з хлібом і вагомий внесок в обласний коровай забезпечили хлібороби Криничанщини, що сільськогосподарська праця – це ризикований бізнес, але господарі землі вміло протистоять примхам погоди, застосовують інноваційні технології, які приносять вагомі результати.
Олег Миколайович Кужман подякував аграріям за терпіння, відданість землі та уміння на ній працювати, за дієву допомогу закладам бюджетної сфери, підкреслив, що одним з першочергових завдань обласної виконавчої влади є ремонт доріг, тому докладаються до цього максимальні зусилля, а також проявляється турбота про те, щоб новий подих отримували школи та дошкільні установи, де виховуються юні покоління громадян України.
Від хліборобів Криничанщини йому було вручено запашний коровай з урожаю 2018 року.
Голова Криничанської районної державної адміністрації Олег Васильович Гапіч та радник голови райдержадміністрації з питань агропромислового комплексу Віктор Васильович Стрельцов теж подякували аграріям за натхненну працю, любов до землі, високі виробничі показники, побажали їм і надалі бути прикладом для всіх земляків-криничанців у ставленні до праці та в подальшому плекати високі врожаї і примножувати продовольчий достаток Криничанщини, Дніпропетровщини та України.
Напередодні свята відділ агропромислового розвитку Криничанської райдержадміністрації спільно з райкомом працівників АПК детально проаналізували досягнення та здобутки наших аграріїв, провели моніторинг всіх показників та визначили передовиків трудового суперництва, серед яких:
1.Перше місце присвоєно колективу СТОВ «АКЦЕНТ –АГРО»: директор - Володимир Борисович Глухий, який на площі 442 гектари зібрав 2602 тонни при середній урожайності 58,9 центнерів з гектара.
2.Друге місце присвоєно колективу СГ ТОВ «Агрофірма» Агросвіт»: директор - Юрій Вікторович Головін,
який на площі 493,5 гектара зібрав 2621 тонну при середній урожайності 53,1 центнера з гектара.
3.Третє місце присвоєно колективу СГ ТОВ «Дружба»: директор - Євгеній Іванович Лесєв, який на площі 618 гектар зібрав 2373 тонни при середній урожайності 38,4 центнера з гектара.
Також третє місце присвоєно колективу ТОВ «Січовик»: директор Євген Анатолійович Саверський, який на площі 229 гектар зібрав 418 тонн при середній урожайності 38,4 центнера з гектара.
Серед фермерських господарств відзначено селянське фермерське господарство «Іванково» – голова Михайло Іванович Світлик, який з площі 147 гектар зібрав 885 тонн ранніх зернових при середній урожайності 60,2 ц/га.
За високі досягнення на збиранні врожаю ранніх зернових культур відзначено також роботу приватного підприємця Віталія Вікторовича Мирошниченка.
Всі переможці трудового суперництва були удостоєні Подяк голови райдержадміністрації, відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації та райкому профспілки працівників АПК та цінних подарунків.
А Олег Миколайович Кужман нагородив Подяками облдержадміністрації та вручив цінні подарунки кращим комбайнерам району, які досягли найвищих показників при збиранні врожаю ранніх зернових культур. Це:
1.Олександр Станіславович Дмитренко – комбайнер ТОВ «Правда» (скошено 1092,97 гектар, накошено 5610,4 тонн, марка комбайна NEW HOLLAND CХ 8.80).
2.Ігор Валерійович Литовченко – комбайнер СГ ТОВ «Агрофірма «Агросвіт» (скошено 486 гектар, накошено 2605,7 тонн, марка комбайна NEW HOLLAND).
3.Сергій Володимирович Нестеркомбайнер ТОВ «Агрофірма «Вікторія» скошено 520 гектар, накошено 1653 тонни, марка комбайна KLAAC Lexion - 570).
Серед учасників районних урочистостей був іменинник – голова ТОВ «Правда» Володимир Іванович Буренко, який приймав теплі вітання від обласного, районного керівництва та гостей заходу.
Всі присутні на святі обжнивок оглянули техніку ТОВ «АФ «Вікторія», і перший заступник голови облдержадміністрації Олег Миколайович Кужман та начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Вадим Олексійович Удовицький дали високу оцінку вмілому господарюванню на землі директора цього сільгосппідприємства Костянтина Вікторовича Петрушевського, який постійно впроваджує нові технології у сільськогосподарському виробництві, дбає про покращення інфраструктури села, гідні зарплати та добробут своїх працівників.
Дійсно, хліборобів по праву називають годувальниками! Завдяки їхнім знанням та природній мудрості, наполегливості і працелюбству живе село, колоситься нива, розвивається сільське господарство, яке давно стало важливою складовою всієї економіки України.
Є впевненість, що працівники агропромислового комплексу Криничанщини і надалі робитимуть все для успішного розвитку галузі, зміцнення матеріально-технічної бази села, його інфраструктури, зростання добробуту трудівників.
Вони люблять і шанують землю, збирають багаті врожаї, залишаються вірними селу. А буде село - буде й Україна.
Тож хай стороною обходять наших аграріїв природні стихії! Хай ростуть і наливаються як молода пшениця всі їхні досягнення у справах!
Нехай іскри їхнього таланту у підході до землі-годувальниці
спалахнуть у серцях дітей та онуків, які продовжать славний хліборобський родовід на нашій криничанській землі!


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністраціїВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор