www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Відбулося засідання комісії при Криничанській райдержадміністрації з питань направлення дітей на оздоровлення
Версія для друку Написати листа
Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького відбулося засідання районної комісії з питань направлення дітей на оздоровлення.

Згідно поданих заяв батьків обговорювалися кандидатури дітей щодо направлення на оздоровлення до дитячих оздоровчих закладів.
Так як пріоритети при направленні на оздоровлення дітей надаються дітям пільгових категорій, зокрема, дітям-сиротам та дітям без батьківського піклування, дітям-чорнобильцям, дітям з малозабезпечених та багатодітних родин, дітям учасників АТО, можливістю оздоровитися в комунальному закладі “Дитячий оздоровчий центр соціальної реабілітації санаторного типу “Перлина Придніпров’я” Дніпропетровської обласної ради скористаються наступні діти:

    - Галенко Софія, учениця 5 класу Криничанської середньої загальноосвітньої школи №2;
    - Бухало Ростислав, учень 7 класу Гуляйпільської середньої загальноосвітньої школи;
    - Кудрявцева Кіра, учениця 3 класу Криничанської середньої загальноосвітньої школи №2;
Шанс на оздоровлення до державного підприємства “Український дитячий центр “Молода гвардія” отримає Голодніков Валерій, учень 8 класу Семенівської середньої загальноосвітньої школи.
А можливість потрапити на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України “Міжнародний дитячий центр “Артек” випаде Сабову Михайлу, учневі 7 класу Криничанської середньої загальноосвітньої школи №2.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор